נבחרו שבעת המשפיעים של עולם הקלינטק בישראל

יום א', 26 בפברואר 2017

 

בתערוכת קלינטק נבחרו שבעת המובילים והמשפיעים של ישראל בעולם הקלינטק אשר לכולם מטרה ברורה אחת- כיצד ניתן לקדם את עולם הקלינטק שיהיה חלק מהותי מהתעשייה הפרטית והמסחרית בישראל.

בתערוכה הבינלאומית קלינטק ה-21 ביוזמתה של קבוצת משוב הוצגו מציגים מיזמים חדשים מעולם הטכנולוגיה הירוקה והשתתפו עשרות חברות מהמובילות במשק. נבחרו שבע המשפיעים של עולם הקלינטק הישראלי שלכולם מטרה אחת ברורה- להפוך את מדינת ישראל לירוקה יותר.

הנבחרים הם: איתי ז'טלני, אחראי תחום הקלינטק בחברת ארנסט אנד יאנג ישראל. החברה מספקת שירותי ראיית חשבון, מיסים, ייעוץ עסקי וליווי עסקאות לחברות ויזמים במגוון תחומים. פרופ' אופירה איילון, מהטכניון אשר השפיעה על השיח הציבורי בנושא שריפת פסולת ליצירת אנרגיה בנוסף למחזור. עודד דיסטל, אשר מוביל בשנים את התוכנית הלאומית ניו-טק לקידום טכנולוגיות המים והאנרגיה . יונתן אייקנבויים, הנציג הישראלי של ארגון גרינפיס העולמי ומוביל את המאבק להגדלת השימוש באנרגיה מתחדשת. גיא סלע, מנכ"ל ומייסד של חברת סולאר- אדג' שבחזון שלה עומדת המטרה כיצד ניתן להפוך כל קרן שמש לכמה שיותר אפקטיבית בייצור אנרגיה. פרופ' אבנר אדין , שהקים את האיגוד הישראלי למים, נציג האיגוד המים העולמי וחינך דורות של אנשי סביבה ואבי פלדמן, מנכ”ל קרן ההשקעות קפיטל נייצ’ר בתחום האנרגיה הירוקה.

המשותף לכלל הנבחרים הוא הרצון להשפיע על תחומי האנרגיה במדינת ישראל אל מול המטרה שתעשיית הקלינטק תהפוך למנוע ההכנסות המרכזי. בנוסף, על מנת לקדם את הנושא בתערוכת קלינטק יוקם מתחם ייחודי בעבור מיזמים ישראלים חדשניים בשיתוף האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות (IATI), ארגון הגג הגדול והמוביל בישראל של תעשיות ההיי-טק ומדעי החיים. חברות ההזנק יקבלו חשיפה בלעדית למיזמים שלהן ויוכלו להיפגש עם טובי המומחים בתעשייה.