תפקידים בכירים

יום ג', 13 בדצמבר 2016

גיל גרוס מונה למנהל תחום Microsoft Azure בCloudZone-

גיל גרוס (31) מונה למנהל תחום Microsoft Azure ב-CloudZone, יחידת הענן המתמחה בפתרונות ושירותי ענן של חברת מטריקס. היחידה המספקת לארגוני אנטרפרייז, SMB וסטארטאפים חבילת שירות מלאה הכוללת: ייעוץ, ארכיטקטורה, תשתיות ושירותים מנוהלים. במסגרת תפקידו יהיה אחראי גרוס על שיתוף הפעולה החדש של CloudZone עם מיקרוסופט ופתרון הענן שהיא מספקת לארגונים שונים. שיתוף הפעולה כולל שירותי ייעוץ, תמיכה, הפצה ושיווק של פתרונות Azure בישראל.

גרוס, שזהו תפקידו הראשון בחברה, היה ב-8 השנים האחרונות סמנכ"ל טכנולוגיות בחברת G-Net ויועץ תשתית של מיקרוסופט ב-Glass House. גרוס הוא בעל הסמכת MCSA ב-Office 365 ו-Windows, הסמכות ב-Exchange ו-Hyper-V והסמכות MSCE וMCP- נוספות למיניהם. בנוסף, גרוס משמש כ-  Partner Technology Solutions Specialistבתחום Microsoft Azure Infrastructure בחברת מיקרוסופט.

 

סגנית נשיא חדשה למשאבי אנוש ב- ThetaRay

ThetaRay, ספקית מובילה לפלטפורמת Big Data ליישומי אבטחת מידע וניהול סיכונים תעשייתים ופיננסים, מודיעה על מינויה של דלית ביזן לסגנית נשיא למשאבי אנוש. במסגרת תפקידה תהיה ביזן אחראית על מערך משאבי אנוש של החברה ובניית  התשתיות הארגוניות הגלובליות שיתמכו את צמיחתה של החברה לרבות גיוס, פיתוח ארגוני שכר והטבות וכניסה לפעילות במדינות נוספות.  בתפקידה הקודם שימשה ביזן כדירקטורית גלובאלית למשאבי אנוש אחראית ל-EAMAו- APACבמלנוקס ולפני כן כסגנית נשיא למשאבי אנוש בחברת OTI.

ביזן, 47, נ+2 , בעלת תואר ראשון בהצטיינות במדע המדינה ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות וניהול והתנהגות ארגונית מאוניברסיטת תל אביב. 

 

לירון אפשטיין מונה למנהל תחום ושותף בחברת הייעוץ Ergo

רו"ח לירון אפשטיין (32), מונה למנהל ושותף בתחום שיפור ביצועים פיננסים בחברת Ergo Consulting Group.אפשטיין, לשעבר מנהל בפירמת הייעוץ Deloitte, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות 

 

ג'ים וויטהרסט מנכ"ל רד האט זכה בפרס מנכ"ל השנה מטעם SIIA CODiE

ג'ים וויטהרסט, נשיא ומנכ"ל רד האט (Red Hat)- הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הוכתר למנכ"ל השנה, במסגרת פרסי SIIA CODiE לשנת 2016.

זו השנה הראשונה בה מוענקים פרסים אלה של ארגון תעשיית  התוכנה והמידע – SIIA, למוביל בתעשיית הטכנולוגיה.

וויטהרסט נבחר למנכ"ל השנה על ידי פאנל של מנהלים בכירים עמיתים, על בסיס מספר מאפיינים, כולל איכויות המנהיגות שלו, השפעתו על שביעות רצון מהקשרים עם רד האט, והישגיה הבולטים של החברה ותרומתה לקהילת הקוד הפתוח והתוכנה במהלך השנה האחרונה.