ננעלה תערוכת 2014 MWC בברצלונה:

יום ו', 28 בפברואר 2014

ננעלה  תערוכת 2014 MWC בברצלונה:

 

בברצלונה שבספרד ננעלה  תערוכת הסלולר הגדולה והחשובה בעולם. במהלך ארבעת ימי התערוכה פקדו את ביתן מכון היצוא אלפי אורחים שהפכו את ביתן ישראל  לאחד מהביתנים ההומים בתערוכה וריכז תשומת לב רבה במיוחד.  בתערוכה התקיימו  למעלה מ- 3,000 מפגשים עסקיים עם כ- 120 החברות הישראליות המציגות בביתן הלאומי. מדובר במספר שיא של מפגשים עסקיים בחמש השנים האחרונות, תוצאה של עבודה מאומצת של מכון היצוא בשיתוף מערך הנספחים של המנהל לסחר חוץ במשרד הכלכלה.

 

החברות הישראליות נפגשו בין היתר עם נציגים בכירים מחברות מובילות בתחומי התקשורת, המדיה והפיננסיים וביניהם: אמאזון, סיטי בנק העולמי, פייסבוק, סוני, טאטא ההודית, טלפוניקה, דויטשה טלקום, סמסונג, לנובו, חיוואווי, יאהו. ממכון היצוא נמסר כי השנה הורגש ביקוש רב לפתרונות ולטכנולוגיות בתחום מחוות כף יד, תכני וידאו ופתרונות לרשתות LTE.

 

בביתן ישראל ביקר גם מנכ"ל  סיטי בנק העולמי, מייקל קורבט, שבחן טכנולוגיות ישראליות לעולם הפיננסים. עם סיום ביקורו אמר: "ישראל היא המדינה שהכי מעניינת אותנו מבחינת חדשנות טכנולוגית". עוד ביקר בביתן סמנכ"ל הפיתוח העסקי של אמאזון באירופה, גלן מילארד, אשר קיים מפגשים עסקיים עם כ- 30 חברות ישראליות ומסר כי "אין לי ספק כי החדשנות והשאפתנות הישראלית  יביאו ליצירתן של waze2ו- Viber2ואני כאן כדי לנסות זהות מי הן תהיינה".

 

נציגים של רשת שידור מאיראן ביקרו בביתן וגילו עניין בחברת לקסיפון הישראלית, שהמציאה ופיתחה שירות תרגום טלפוני סימולטני.