נס טכנולוגיות חתמה על הסכם עם אדאקום מערכות

יום ב', 28 במאי 2012

נס טכנולוגיות חתמה על הסכם עם חברת אדאקום מערכות לשיווקה בישראל של תוכנת i-docsלניהול תקשורת לקוחות. המערכת תשווק ע"י NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס טכנולוגיות.

i-docs, מוצר הדגל של אדאקום, הינה חבילת פתרונות מלאה לניהול תקשורת לקוחות (CCM – Customer Communication Management). המערכת מאפשרת לאסוף מידע ממקורות שונים, כגון מערכות ERP, CRM, פייסבוק, טוויטר ועוד, לבצע  אנליזות ולהתאים  לכל לקוח את התוכן, הצורה ואפילו את ערוץ התקשורת כגון דוא"ל, פורטל, מובייל, קובץ אינטראקטיבי, ATM,Front Desk  , ניוזלטר ועוד. 

בנוסף, המערכת משלבת תכנים שיווקיים ו/או עסקיים מכל סוג לביצוע up-salesו-cross sales ומציעה שירותים מותאמים אישית לפרופיל הלקוח, להעדפתיו ולהרגליו. כמו כן, המערכת מנתחת את היענות הלקוח ותגובותיו לתכנים השיווקיים תוך כדי שיפור חוויית המשתמש.

במקביל לתחילת השיווק בישראל, באמצעות NessPRO, הקימה אדאקום מרכז פיתוח בירושלים שיפתח תכונות וגרסאות חדשות של מערכת i-docs .

"בישראל קיים פוטנציאל נרחב למוצר שלנו ובחרנו ב-NessPRO, שהיא בעלת ידע ונסיון נרחבים ביותר במכירה ושיווק של  מוצרי תוכנה איכותיים" אמר תיאודור מולוס, מנכ"ל  חטיבת התוכנה של אדאקום. "NessPROידועה באיכות הגבוהה של מוצרי התוכנה בפורטפוליו שלה, וההסכם בינינו מהווה עדות לרמה הגבוהה של i-docs ".