סבב מינויים בהנהלת מיקרוסופט ישראל

יום ג', 6 בספטמבר 2011

מיקרוסופט מתחדשת.

אורן דרור קודם לתפקיד דירקטור בכיר האחראי על ערוץ הפצה באמצעות חברות תקשורת בהנהלה האזורית של מיקרוסופט מזרח תיכון ואפריקה. 
את דרור יחליף עופר רחום כסמנכ"ל חטיבת לקוחות ושותפי Enterprise)   EPG). רונן אשכנזי יחליף את רחום כסמנכ"ל חטיבת לקוחות, שותפים ופתרונות עסקיים (SMSP)ושלי לנצמן תחליף את אשכנזי ותשמש כסמנכ"לית חטיבת Enterprise Services
אורן דרור התמנה לתפקיד דירקטור בכיר האחראי על ערוץ הפצה באמצעות חברות תקשורת בהנהלה האזורית של מיקרוסופט מזרח תיכון ואפריקה

אורן דרור (41, נשוי+2) קודם לתפקיד דירקטור בכיר האחראי על ערוץ הפצה באמצעות חברות תקשורת בהנהלה האזורית של מיקרוסופט מזרח תיכון ואפריקה. במסגרת תפקידו יוביל אורן את כלל פעילות המכירות בטריטוריה המשתרעת מדרום אפריקה ועד טורקיה וינהל צוות שיכלול מנהלים ממדינות שונות באזור ובאירופה.

מדובר על חלק מארגון חדש אותו הקימה מיקרוסופט, Consumer Channels Group , שירכז את פעילות כלל מוצריה הצרכניים והעסקיים לשוק, יחד עם חברות התקשורת בעולם.החטיבה של דרור תנהל את כל המפעילים המשווקים את מגוון מוצרי מיקרוסופט – שירותי הענן הפרטי והציבורי דוגמת Office 365, Windows Phone 7, שידורי טלוויזיית IPועוד.

דרור הצטרף למיקרוסופט לפני שמונה שנים כמנהל מכירות למגזר הטלקום ובתפקידו האחרון שימש כמנהל חטיבת האנטרפרייז EPGבמיקרוסופטישראל. דרור השיג שיאי גידול שנתיים ובמשך שש השנים בהן ניהל את החטיבה, הכנסותיה צמחו ביותר מפי שתיים וחצי. בשנת 2009 נבחר אורן ע"י דה מרקר כאחד מ-40 המנהלים המצליחים ביותר מתחת לגיל 40.

טרום הצטרפותו למיקרוסופט שימש דרור כסמנכ"ל מוצרים במלם-תים, לה מכר את הסטארט-אפ שלו שנתיים לפני כן. הוא סיים לימודי מזרח אסיה באוניברסיטה העברית וגם זכה למלגה מממשלת יפן, שם למד כשנתיים באוניברסיטת ווסדה בטוקיו.עופר רחום מונה לתפקיד סמנכ"ל חטיבת לקוחות ושותפי Enterprise)- EPG) במיקרוסופט ישראל.  במסגרת תפקידו יוביל רחום את צוותי המכירות ללקוחות ה-Enterprise, קבוצת המומחים הטכנולוגים ותחום הרישוי.

חטיבת לקוחות ושותפי Enterprise מספקת פיתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיית מיקרוסופט באמצעות שיתופי פעולה עם ספקי פתרונות מורשים של מיקרוסופט למגוון רחב של לקוחות.

עופר הצטרף למיקרוסופט לפני 10 שנים כמנהל מכירות לפלח הלקוחות העסקיים בחטיבת הלקוחות המוסדיים  בחברה ובתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל, מנהל חטיבת לקוחות, שותפים ופתרונות עסקיים (SMSP)  של מיקרוסופט ישראל.

עופר  בן 38, נשוי + 2, בוגר לימודיPost MBA  בניתוח מערכות מידע, תואר שני במינהל עסקים של אוניברסיטת מנצ'סטר ותואר ראשון במינהל עסקים ממדרשת רופין.

רונן אשכנזי (42) התמנה לתפקיד מנהל חטיבת לקוחות, שותפים ופתרונות עסקיים (SMSP) במיקרוסופט ישראל.  החטיבה אחראית על מכירות מוצרי החברה למגזר ארגוני ה-Mid Marketועסקים קטנים בישראל, לצד ההחדרה של פתרונות Microsoft Business Solutionsלשוק הישראלי.

אשכנזי הצטרף למיקרוסופט לפני 9 שנים כארכיטקט פתרונות ובתפקידו האחרון שימש כמנהל חטיבת ה-Services של מיקרוסופט ישראל.

לאשכנזי תואר במדעי המחשב מהטכניון.

שלי לנצמן מונתה לתפקיד סמנכ"ל Enterprise Servicesבמיקרוסופט ישראל. במסגרת תפקידה תוביל שלי את צוותי הפיתוח, התמיכה, והפרויקטים של החברה.

חטיבת Enterprise Services  במיקרוסופט אחראית לצוותי התמיכה והליווי הטכנולוגי לארגונים, כמו כן כוללת החטיבה את קבוצת היועצים והמומחים הטכנולוגים של החברה אשר מלווים ארגונים מובילים במשק בפרויקטים טכנולוגיים ועסקיים.

לנצמן הצטרפה למיקרוסופט לפני כ14 שנים כמנהלת קבוצת התקשורת השיווקית של החברה, בהמשך ניהלה את מכירות החברה למגזר הביטחוני , ובתפקידה האחרון ניהל את קבוצת המכירות לעולם הפיננסי, הבריאות והתעשייה בחטיבת הארגונים .

שלי בת 41, נשואה+3, הינה בוגרת לימודי מדעי המדינה ואסטרטגיה מאוניברסיטת בר אילן ולימודי תעודה במשאבי אנוש מהטכניון. טרם הצטרפותה למיקרוסופט ישראל שרתה שלי 11 שנים בצבא.