סיברארק קיבלה אישור לפטנט אמריקאי המגלה סיכוני סייבר

יום ד', 21 בספטמבר 2016

 

חברת סייברארק, המגנה על ארגונים מפני מתקפות סייבר שחדרו אל תוך הרשת הארגונית, קיבלה פטנט נוסף  (U.S. Patent 9,386,044) ממשרד הפטנטים והסימנים המסחריים של ארה"ב עבור הטכנולוגיה החדשנית שלה לאיתור סיכוני אבטחה. 

פטנט זה מתווסף לפטנט קודם שהוענק לחברהU.S. Patent 9,185,136    והוא מחזק את מומחיותה של סייברארק בגילוי הסיכונים המאפשרים מתקפות סייבר על רשתות ארגוניות.

הפטנט לזיהוי סיכוני אבטחה על סמך קורלציה, כולל שיטות ומערכות למיפוי סיכונים הנובעים ממנגנוני הרשאות ובמיוחד כאשר מדובר בהשראות חשבונות פריבילגיים הקיימים במכשירים המחוברים לרשת. הפגיעה במנגנונים אלה היא שמאפשרת לתוקפים לחדור ולפגוע במכשירים נוספים ברשת.

סייברארק הטמיעה את הטכנולוגיה החדשנית במוצר בשם CyberArk Discovery and Audit(DNA). זהו כלי  למופקדים על האבטחה מאחר והוא מאפשר לכמת את הסיכונים הקשורים לאבטחת חשבונות פריביליגיים  ומזהה באופן ממוקד את המרחב הפגיע למתקפות הקיים בסביבות ארגוניות.

הרשאה של חשבון פריבילגי שנפרצה על-ידי תוקף עלולה לאפשר תנועה רוחבית למחשבים אחרים ברשת. באמצעות CyberArk DNA, ארגונים יכולים לזהות סיכוני אבטחה ספציפיים כגון אלה הקשורים למתקפות Pass-the-Ticketו-Pass-the-Hashולקבל תמונה  כיצד התוקפים יכולים לנצל לרעה את ההרשאות ואת הגישה שהן מאפשרות לפעולה בתוך הרשת.

 

CyberArk DNA  הוא כלי הניתן ללא תשלום ומאפשר לארגונים לבצע הערכות סיכון שלמות על מנת:

·         לגלות את מיקומם של חשבונות פריבילגיים ברשת.

·         לבצע הערכה ברורה של סיכוני האבטחה לחשבונות אלה.

·         לזהות הרשאות פריבילגיות לרבות SSH keys, , embedded and hard-coded credentialsו-Password hashes

·         לאסוף מידע אמין ומקיף מהביקורת על מנת לנעול את החשבונות החזקים הללו ולאבטח את הרשת.

http://www.cyberark.com/discover-privileged-accounts-exist-cyberark-dna/