סימולטור לחישוב צריכת הדאטה בסמארטפון ובטאבלט

יום ה', 1 בינואר 2015

 

 

חברת פלאפון משיקה סימולטור גלישה בלעדי, שיאפשר ללקוחות החברה להעריך את נפח חבילת הגלישה המתאימה להם, בהתאם לאופי השימושים האישי שלהם בצריכת המדיה, בפייסבוק, בוואטסאפ, בהאזנה למוזיקה ובצפיה בווידאו בסמארטפון או בטאבלט. בהתאם לכך, יוכלו הלקוחות לתכנן את חבילת הגלישה החודשית שלהם באמצעות הסימולטור שנמצא  באתר החברה www.pelephone.co.il/DataCalculator.

 

נירית בן קיש, מנהלת אגף השיווק בפלאפון מסבירה כי צריכת הגלישה החודשית ממשיכה לעלות עם הגידול בשימושים בהתאם לדגם הסמארטפון. "ככל שהסמארטפון מאפשר יותר פונקציות, כך השימוש בו הולך וגובר, והוא משמש במקום המחשב האישי, לצורכי עבודה, לצריכת מידע, מדיה, לשמיעת מוזיקה, העלאה והורדה של תמונות, שימוש ברשתות החברתיות, ועוד. השילוב של מכשיר מתקדם עם חווית הגלישה הטובה בישראל מגביר את השימושים ברשת פלאפון".

עוד ציינה בן קיש, "בשנה האחרונה, אנו עדים לגידול בקטגורית הפאבלטים - סמארטפונים בעלי מסכים גדולים, כדוגמת גלקסי נוט4 ואייפון 6 פלוס, המבוקשים מאוד על ידי הצרכנים בעקבות הצורך בחווית גלישה מהירה בשילוב ממשק ידידותי ונוח. הביקושים לצריכת מדיה בסמארטפון הגבירו הגידול בקטגוריה זו שמאפשרת צפיה בוידאו וקריאת עיתונים וספרים דיגיטליים בחוויה איכותית במיוחד."

סימולטור הגלישה של פלאפון הוא מוצר ייחודי וראשון מסוגו בישראל, המאפשר ללקוחות החברה לבצע באופן בלעדי בקרה על כמות הגלישה שלהם ולהעריך כמה נפח גלישה צורך כל שימוש שלהם בסמארטפון או בטאבלט. כך יוכלו להתאים לעצמם את חבילת הגלישה האופטימלית בהתאם לשימושים האישיים שלהם. הסימולטור מציע מגוון טיפים ופתרונות לצמצום נפח הגלישה, כאשר האפליקציות של פלאפון כמו 'מיוזיקס', 'סופר TV ' או שירות הגיבוי 'פלאפון Cloud' אינם צורכים  כלל נפח מחבילת הגלישה.

הסימולטור של פלאפון מציג נתונים לגבי צריכת שימושים שונים. כך למשל משלוח מייל ללא קובץ שוקל 20KB, דקה של מוסיקה ב streaming- 1MB, דקה של וידאו ב streaming- 4MB, דקה של וידאו ב-HD- 12MB, הורדה של אפליקציה, משחק  או שיר - 9MB, שעה של גלישה באינטרנט - 30MB, העלאה או הורדת תמונה לפייסבוק - KB350 ועוד.