סימטרון מדווחת על הכנסות שיא לרבעון שני

יום ג', 20 באוגוסט 2013

סימטרון  (נאסד"ק: CIMT), ספקית  של פתרונות תוכנת תיב"מ כוללים לתעשיית התבניות, מבלטים, כרסום וחריטה של חלקי מתכת, פרסמה  את תוצאותיה הכספיות לרבעון השני ולמחצית הראשונה של שנת 2013.

 

דגשים לתוצאותיה של סימטרון ברבעון השני של 2013:

  • הכנסות שיא לרבעון שני - 11 מיליון דולר
  • שיעור הרווח הגולמי – 89% ושיעור הרווח התפעולי - 14% על בסיס non-GAAP
  • רווח למניה - 13 סנט על בסיס non-GAAP
  • גידול של 3.4 מיליון דולר ביתרת המזומנים נטו, ל-7.1 מיליון דולר

 

דני הרן, נשיא ומנכ"ל סימטרון, אמר בהתייחסו לתוצאות:"אנו שמחים לדווח על עוד שיא בהכנסותינו ברבעון השני של השנה, יחד עם רווח תפעולי איתן של 1.6 מיליון דולר וצמיחה ביתרות המזומנים".

 

"לאחרונה חתמנו על הסכם שיתוף פעולה חדש עם Moldex3Dלאספקת כלי סימולציה חדשים להערכת היעילות של מערכות לקירור בתבניות הזרקת פלסטיק. טכנולוגיה זו תשולב כתוספת בגירסה הבאה של CimatronE. בעוד מרבית הלקוחות הפוטנציאליים לשימוש בכלים חדשים אלה הינם יצרני תבניות המשתמשים בטכנולוגית הדפסה תלת-מימדית לייצור מערכות הקירור בתבניות, כלים אלה שימושיים גם בתכנון וייצור מערכות קירור מסורתיות - מה שמרחיב משמעותית את שוק המטרה של CimatronEבטווח הקצר והבינוני".

"בנוסף, אנו ממשיכים להשקיע במכירות ובשיווק, כמו גם במחקר ופיתוח. הדבר מסביר חלק ניכר מהגידול בהוצאות התפעוליות שלנו ברבעון זה בהשוואה לרבעון השני של 2012. אנו מאמינים שהשקעות אלה יוכיחו את עצמן ויתרמו להאצת המכירות במהלך הרבעונים והשנים הבאות".