סימטרון סגרה עסקה גדולה עם ענקית אלקטרוניקה טיוואנית

יום ד', 13 במרץ 2013


החברה הטייוואנית תאיץ את תהליכי תכנון וייצור מוצריה בעזרת CimatronE

סימטרון בע"מ (נאסד"ק: CIMT, תל אביב: סימט), ספקית  של פתרונות תוכנת תיב"מ כוללים לתעשיית התבניות, מבלטים, כרסום וחריטה של חלקי מתכת, הודיעה  על סגירת עסקה גדולה עם קבוצת ענק, הנחשבת לאחת מיצרניות מוצרי המחשוב, התקשורת והאלקטרוניקה המובילות בעולם. עם לקוחותיה של הקבוצה, הממוקמת בטייוואן, נמנים מותגי האלקטרוניקה המובילים והפופולאריים בעולם.

הקבוצה הטייוואנית נחשבת ליצרנית הגדולה בעולם בשוק המארזים המבוססים על סגסוגות מגנזיום, המיועדים לתעשיית האלקטרוניקה – בעיקר למחשבים ניידים, סמרטפונים ומכשירי אלקטרוניקה אחרים. הקבוצה מייצרת גם חלקי אלומיניום, אבץ, פלדת אל חלד ופלסטיק בתהליכי ייצור שונים, כגון הטבעה, כבישה חישול והזרקה. החברה מעסיקה 40 אלף עובדים במשרדיה בטייוואן ובארבעה מפעלים בסין.

"הקבוצה הטייוואנית נמנית עם חוג לקוחותינו הגדולים, המתמחים בתכנון וייצור של רכיבים מתקדמים למחשוב, תקשורת ומוצרי אלקטרוניקה ביתיים", אמר עירא ברקת, סמנכ"ל המכירות והשיווק של סימטרון. "הקבוצה פועלת בשוק תובעני ותחרותי ביותר המתאפיין במוצרים חדשניים עם מחזור חיים קצר יחסית ושינויים תכופים בעיצוב המוצר. על מנת לתת מענה לדרישות אלה, מחוייבות השחקניות בשוק זה להטמיע טכנולוגיות תכנון וייצור מתקדמות, תוך חתירה לקיצור זמני האספקה. אנו שמחים שתוכנת התיב"מ של סימטרון מסייעת ליצרנים בשוק זה להיות תחרותיים ולעמוד ביעדיהם העסקיים."

אודות סימטרון

עם ניסיון של למעלה מ- 30 שנים ויותר מ- 40,000 התקנות ברחבי העולם, סימטרון הינה חברה מובילה המפתחת ומספקת פתרונות תוכנת תיב"מ כוללים לתכנון וייצור של תבניות, מבלטים וכלים לייצור כמו גם פתרונות תיב"מ לייצור חלקים מורכבים. החברה מחויבת לספק ללקוחותיה פתרונות כוללים אשר יסייעו לפשט, לייעל ולקצר את תהליך הייצור.

קו המוצרים של סימטרון כולל שני מותגים – CimatronE ו- GibbsCAM המציעים פתרונות לתכנון תבניות, תכנון מבלטים, תכנון אלקטרודות, כרסום 2.5-5 צירים, חריטה, חריטה משולבת כרסום ותכנות מכונות רב-תהליכיות. פתרונות התיב"מ החדשניים של סימטרון נמצאים בחזית הטכנולוגיה ומשמשים בתעשיות שונות כגון: רכב, רפואה, מוצרי צריכה, אלקטרוניקה, תעופה ועוד.

חברות הבת של סימטרון ורשת המפיצים הענפה פרוסים ברחבי העולם על פני יותר מ- 40 מדינות במטרה לשרת את לקוחותיה ולספק שירותי הדרכה, הטמעה ותמיכה מעולים.

החברה נוסדה בשנת 1982 ונסחרת ציבורית בבורסה של ניו-יורק תחת הסימול CIMT, ובבורסה של תל-אביב תחת הסימול סימט.

למידע נוסף, ניתן לפנות לאתר האינטרנט של החברה בכתובת: http://www.cimatron.com