סימנטק מדווחת על תוצאות שיא

יום ה', 25 באוגוסט 2011

סימנטק בסיכום הרבע הראשון של שנת הכספים שלה: גידול של 15 אחוז בהכנסות שהסתכמו ב-1.65 מיליארד דולר 

  1. הכנסות GAAP  (עקרונות ראיית החשבון המקובלים בארה"ב) ,של 1.635 מיליארד דולר
  2. רווח תפעולי NON-GAAP  (שבו משתמשים אנליסטים המעוניינים לנטרל רכיבים חד פעמיים, או שאינם במזומן) של 27%
  3. רווח למניה NON-GAAP של 0.40 דולר
  4. הכנסות דחויות GAAP של 3.689 מיליארד דולר
  5. תזרים מזומנים מפעילויות: 503 מיליון דולר

סימנטק דיווחה על תוצאות הרבעון הראשון של שנת הכספים 2012 שלה, שהסתיים ב-1 ביולי 2011, בו הסתכמו הכנסותיה GAAP ב-1.653 מיליארד דולר, גידול של 15% בהשוואה שנתית ו-9% אחרי התאמת מטבעות.

"נוף האיומים הנוכחי ממשיך להיות רעיל וממוקד. בנוסף, מידע גדל בקצבים ללא תקדים. כתוצאה, לקוחות מבינים יותר ויותר את הערך של המערך הייחודי שלנו ומרחיבים את מחויבותם לסימנטק. זה רבעון רביעי ברציפות שעברנו את כל המדדים הפיננסים המרכזיים שלנו, אמר אנריקה סאלם, נשיא ומנכ"ל סימנטק. "אנו מתבססים על הזדמנויות הצמיחה שלנו בענן, וירטואליזציה ומובייל, ונמשיך לספק פתרונות חדשים שיעזרו גם לצרכנים וגם לארגונים לגשת ולהשתמש במידע באופן מאובטח ברחבי פלטפורמות ומכשירים רבים."

"הרבעון השלישי ברציפות שלנו של גידול דו ספרתי בהזדמנויות, בא לידי ביטוי בהכנסות חזקות ברבעון הראשון של שנת הכספים 2012, יחד עם הגידול החזק ביותר בהכנסות הדחויות ותזרים מזומנים תפעולי הגדולים בהיסטוריה של סימנטק", אמר ג'יימס ביר, סגן נשיא בכיר וה-CFO של סימנטק. "תוצאות השיא שלנו קודמו על ידי חוזק פעילויות הגיבוי, מניעת אובדן נתונים והתחום הצרכני, כמו גם יציבות נמשכת בעסקי אחסון וניהול זמינות. בנוסף, עסקי אימות הזהויות שלנו עלו פעם נוספת על כל הציפיות, עם רבעון רביעי ברציפות של תוצאות טובות יותר מהצפוי."