סימנטק רוכשת את LiveOffice

יום ה', 19 בינואר 2012

 

חברת ניהול ואבטחת המידע סימנטק (Symantec) הודיעה על רכישת חברת LiveOffice המתמחה בארכוב מבוסס ענן, תמורת כ- 115 מיליון דולר במזומן.

הרכישה תרחיב את יכולות הפיקוח והשליטה של מידע איכותי המוצע ללקוחות סימנטק בשירות ענן ותאפשר לה להציע פתרונות בכמה מודלים: on-premise(התקנת תוכנה באתר הארגון), מיחשוב ענן או שירות היברידי, המשלב בין התקנה מקומית לענן.

במקביל הכריזה סימנטק על פתרון משילות מידע חכם המאפשר לארגונים לגשר על הפער בין העסק, ההיבט המשפטי ו- IT, להפחית סיכונים ועלויות, ולהעצים עובדים כדי שיוכלו לעבוד באופן חופשי בעולם מקושר.

על מנת לאפשר לארגונים להגן טוב יותר על המידע שלהם, ליצור מדיניות שימור ולייעל את תהליך ה- eDiscoveryשלהם, סימנטק הודיעה על תוכניותיה להגביר אינטגרציה בין מוצרי האחסון וה- eDiscoveryהמובילים שלה.

פתרונות פיקוח ושליטה על מידע איכותי של סימנטק מספקים לארגונים את הטכנולוגיה הדרושה על מנת להפחית סיכונים הקשורים ל- eDiscovery  וציות (Compliance), ולאפשר להם לאחד קטעים של פעילויותIT  שקודם לכן היו נפרדים. סימנטק מספקת מנוע חיפוש וסיווג מאוחד ברחבי מקורות נתונים קריטיים, מביאה הקשר ורלבנטיות למידע כך שארגונים יוכלו למצוא מה שדרוש להם, כאשר הם זקוקים לכך, ולאכוף מדיניות ובקרות. בנוסף, היכולת לנהל באופן מרכזי פונקציות אבטחה, שימור מידע ו- eDiscovery, מפחיתה עלויות תפעוליות והוצאות הדרכה.