סיסקו מצטרפת ל - Microsoft Accelerator

יום ג', 3 במאי 2016

סיסקו מצטרפת ל- Microsoft Accelerator  בהרצליה כדי לתמוך בסטארט-אפים העוסקים בתחומי ה-IoT, ענן, ביג דאטה, סייבר ואבטחה ו- Data Center.

סיסקו בחרה לתמוך באקסלרטור של מיקרוסופט לאחר בחינה מעמיקה של שוק האקסלרטורים בישראל, מתוך כוונה לעזור ליצירת אקו-סיסטם בישראל לחברות הנמצאות בשלבים מוקדמים.

המשתתפים באקסלרטור ירוויחו מהתמיכה אותה תעניק להם סיסקו, באמצעות מומחים ומנטורים מטעמה, כאשר היא תקשר אותם ללקוחות, תספק גישה למעבדות ולציוד של סיסקו ותסייע להם להגיע לשווקים רלבנטיים. עד היום קיים האקסלרטור בהרצליה שבעה מחזורים בהם השתתפו כ-90 חברות, כאשר 85% מהן גייסו מימון חיצוני בתוך שנה מהמועד בו שסיימו את התכנית.

לסיסקו רקורד מוכח בתמיכה באקו סיסטם של הסטארט אפים בישראל, כאשר עד היום השקיעה סיסקו בחברות שנוסדו בישראל כ- 6.5 מיליארד דולר באמצעות השקעה או רכישה.

לדברי דייוויד וורד  סמנכ"ל בכיר ו- CTO הנדסה של סיסקו: "סיסקו מאמינה ששיתוף הפעולה בין תאגידים הוא קריטי ליצירת אקו-סיסטם תוסס לסטארט-אפים בישראל. על-ידי השתתפות ב-Microsoft Accelerator בישראל, סיסקו תשתף פעולה עם חברות חדשניות ותספק להן ייעוץ, משוב והזדמנויות כדי לעזור להן להאיץ את הפיתוח והצמיחה שלהן."

נבות וולק, מנכ"ל האקסלרטור של מיקרוסופט בישראל: "אנו מברכים על הצטרפות סיסקו כשותפה בכירה באקסלרטור שלנו בישראל. שתי החברות מתמחות בהובלת חברות סטארט-אפ בתחומים החמים והחדשניים ביותר בשוק הבינלאומי ואין לי ספק כי היזמים באקסלרטור שלנו ירוויחו מאוד מהידע שסיסקו מביאה לשולחן. ידע וניסיון כזה יהיו נכס לאקסלרטור שלנו."

אודות Microsoft Accelerator

האקסלרטור של מיקרוסופט הינו יוזמה גלובלית שנועדה להעצים יזמים ברחבי העולם בדרכם לבנות חברות מצליחות. התוכנית משלבת סטארט-אפים בכל שלב של בשלות ומספקת להם כלים, משאבים ומומחיות הנדרשים להצלחתם. המטרה של התכנית היא לעזור לסטארט-אפים לצמוח לכדי חברות, להגיע ללקוחות חדשים ולהביא חדשנות לשוק. באמצעות התכנית, שאורכה 3-6 חודשים, מיקרוסופט עוזרת ליזמים להתמודד עם המכשולים של הקמת חברה, מציאת לקוחות והתרחבות לשווקים גלובליים. ייחודה של התכנית בכך שמיקרוסופט משמשת כשותף אסטרטגי לסטארט-אפים (ולא משקיע) ומשתמשת בכלים, הידע והקשרים הייחודיים של החברה על מנת להעניק ליזמים יתרון תחרותי משמעותי.