סיסקו מציגה חידושים למערכת המחשוב המאוחד

יום ב', 29 בספטמבר 2014

חברת סיסקו מציגה חידושים משמעותיים למערכת המחשוב המאוחד שלה (UCS), ומספקת פורטפוליו רחב וחזק יותר של טכנולוגיות, על מנת לסייע ללקוחות מול המציאות המשתנה בעסקים ובטכנולוגיית מידע (IT).

הפורטפוליו המורחב של סיסקו, שנבנה על בסיס ארכיטקטורה, שותפויות ואימוץ מהיר של לקוחות את מערכת המחשוב המאוחד, פונה אל פלחי שוק ותרחישי שימוש חדשים, באמצעות מערכת M Series Modular Servers Cisco - עבור יישומים בקנה מידה של ענן, ו- Cisco UCS Mini עבור סביבות בקנה מידה קטן ו-enterprise edge.

בנוסף לכך צוין כי,  הרחבת הפורטפוליו הנוכחי של מערכת המחשוב המאוחד מציגה רמות חדשות של עוצמה ופוטנציאל גדילה, לטווח רחב של עומסי עבודה ב-Data Centers. זאת, באמצעות חשיפה של הדור הרביעי של USC Rack ו-Servers Blade לביצועי יישומים וכן באמצעות פתרונות USC Director לניהול עומסי עבודה של תשתיות Big Data.

"שינויים מהירים באופן בו יישומים מפותחים, מונעים על ידי דרישות ה- Big Data, האינטרנט של הכל, ניידות, וידאו וענן," אמר פול פרז (Perez), סגן נשיא ומנהל Cisco USC. "אנו חיים בעולם חדש בו קנה המידה של יישומים גדל במהירות, וההזדמנויות שיש לעסקים לנצל את המידע הרחב - וההחלטות המהירות שמידע זה מאפשר - הולכות וגוברות. באמצעות פורטפוליו מורחב זה, סיסקו מספקת את הגל הגדול ביותר של חדשנות מחשוב מאז ש- UCS הוצג בפעם הראשונה. אנו מאתגרים ומפתחים ללא הרף את האופן שבו יש לבנות ולנהל תשתיות של Data Center."

עמי בן-עמרם, מנהל תחום פתרונות הדטה-סנטר בסיסקו ישראל אומר כי ", לאחר 5 שנים מיום השקת המערכת שחוללה מהפכהבתחום המחשוב, שוב סיסקו משיקה מערכות מחשוב חדשניות, המותאמות לצרכי הלקוח המשתנים. סיסקו תופסת מקום ראשון באמריקה ושני בעולם בנתח שוק שרתי הלהב ויש לה שיתופי פעולה נרחבים עם יצרני איחסון, מערכות הפעלה ואפליקציות. כל אלה מביאים את סביבת המחשוב המתקדמת ביותר ללקוחותיה. 400 הלקוחות בארץ וקצב האימוץ ההולך וגדל הם ההוכחה למובילותה של המערכת גם בישראל".

החדשנות במחשוב המאוחד של סיסקו מרחיבה את האסטרטגיה של החברה, לפיתוח תשתיות data center ממוקדות יישומים.