סמסונג מהיד שלך לניהול הבית שלך

יום ב', 7 בספטמבר 2015


ענק האלקטרוניקה הדרום קוריאני הציגה בתערוכה בברלין את הציוד S2, השעון החכם השביעי שלה בשנים האחרונות אבל  מוקדם יותר באותו יום, חשפה מכונת הכביסה עם חיבור לאינטרנט AddWash הכוללת דלת קטנה כדי לאפשר לך להוסיף פריטים שנשכחו כמו גרביים, וכן חישן שנת SleepSense  מתחת למזרן שלך כדי לעקוב אחר המנוחה ורכזת בית אוטומטית  SmartThings,  הדור השני של חיישנים.

במבט הראשון, אולי נראים פריטים אלה עם מעט מאוד במשותף. אבל הם כולם חלק מהמטרה של סמסונג לגעת בכל היבט של חיינו, כולל התקנים ניידים למכשירים, ולקשור את כולם יחד.

עבור סמסונג, שעון S2 הציוד, ומכשירים שלה למוצרי בית חכם הם לא רק על מכירה נוספת של טלפונים חכמים גלקסי אלא הם חלק מקידום לטווח ארוך יותר.

 סמסונג רוצה לספק חומרה, תוכנה ושירותים המאפשרים לנהל את הבתים שלנו בצורה חכמה יותר. האינטרנט של דברים הוא הרעיון של שילוב ניהול ממוחשב בבית ובמפעל. למשל, מתאפשר לך לפקח על דברים כמו דלת המוסך שלך בזמן שאתה רחוק מהבית ולקבל הודעות מהמקרר שלך, כי אתה במסחרו בחלב. זהו מנוע הצמיחה הבא הפוטנציאלי כשוק הטלפונים החכמים הרחב המתחיל לקרטע.

הציר המרכזי של אסטרטגיה זו הוא השעון, שקל לשאתו וסמסונג מקווה, כי הגאדג'ט החכם שאתה לובש על פרק כף היד שלך, הוא קל יותר למעקב  מטלפון חכם.