סמסונג מציגה את ה-Samsung Gear S2

יום ג', 1 בספטמבר 2015

שטפון הכרזות מחשוב לביש צפוי בתערוכה בברלין.

סמסונג אלקטרוניקס הכריזה על השעון החכם Samsung Gear S2, הדגם החדש ביותר של החברה אשר מאחוריו שנים רבות של חדשנות בקטגוריית המוצרים הלבישים.

לדברי החברה, ה-Gear S2מציע עיצוב עגול עם ממשק משתמש אינטואיטיבי ומותאם ומאפיינים מתקדמים המאפשרים למשתמשים לחזק, להתאים אישית ולהגביר את ההנאה לחווית הניידות. סיבוב פשוט של חוגת ה-Gear S2הייחודית, יחד עם כפתור ה"בית" וה"חזור" מבטיח למשתמשים נוחות ודיוק מירבי בגישה לשורה של התראות ואפליקציות.

ה-Gear S2 מוצע בשתי אפשרויות – ה-Gear S2   וה-Gear S2קלאסיק. כל אחד מהדגמים עוצב  על מנת להגשים העדפות שונות בין הצרכנים: ה-Gear S2קלאסיק עוצב עבור משתמשים המעדיפים עיצוב שעון על-זמני. דגם זה מעוצב בגימור שחור אלגנטי עם רצועה תואמת מעור אמיתי. 

בעובי של 11.4 מ"מ בלבד, ה-Gear S2    תואם את פרק היד בעיצוב קל וקומפקטי. הוא מציע חווית צפייה לשעון חכם הודות לצג עגול באורך 1.2 אינץ' ורזולוציה גבוהה.

את האפליקציות שב-Gear S2ניתן לראות בבהירות כך שמשתמשים לא יחמיצו שום התראה. בנוסף, 

מעתה , משתמשים יוכלו להשאר מחוברים על ידי התראות מהיומנים, המיילים והחדשות , וכל זאת במבט חטוף . ניתן אף לשלוח הודעות טקסט חשובות היישר מפרק יד. משתמשים יוכלו לבחור  את ה -Gear S2עם קישוריות דור 3 המשלב את ה e-SIM  עם יכולת זיהוי קול, על מנת להפעיל מגוון פעולות במהירות מבלי להיות צמודים לטלפון.

פונקציות חדשות שמציע ה-Gear S2לשוחרי הכושר הגופני יעודדו את המשתמשים לשמור על אורח חיים בריא ופעיל. יומן פעילות של 24 שעות מאפשר לצפות בהתקדמות הפעילות הגופנית במשך היום ולזהות דפוסים בהצצה חטופה כדי להמשיך ולהתקדם ליעד הכושר שהגדירו. בנוסף, יישלחו למשתמש התראות על מנת להגביר את המוטיבציה ולהשאר על המסללול עם היעדים שהציבו לעצמם המשתמשים.

לנוחות מירבית, טכנולוגית הNFC-  משולבת ב-Gear S2  ומאפשרת למשתמשים לבצע תשלומים ללא צורך בארנק. סמסונג עובדת עם שותפים נבחרים מענפים שונים על הרחבת השימושיות של ההתקנים הלבישים וייעול החיים הניידים של הצרכנים במגוון דרכים, לרבות עם מפתחות חכמים למכונית ולבית ואמצעי בקרה מרחוק המאפשרים לנהל בית מחובר.

כל מאפייני הקישוריות הללו נתמכים בסוללה שמספיקה לעבודה של 2-3 ימים ומאפשרת להישאר מחוברים ללא צורך מתמיד בטעינת המכשיר. לטעינת ה-Gear S2, יש להניח את המכשיר על תחנת העגינה האלחוטית היישר מהקופסה.