סמסונג משיקה בישראל את סדרת טלוויזיות ה-SUHD החדשנית

יום א', 5 ביולי 2015

 

סדרת ה- SUHDמכתיבה עידן חדש בתחום קטגוריית הטלוויזיות עם טכנולוגיית תצוגה בלעדית לסמסונג, מנגנון השבחת תמונה  SUHD Remastering ופונקציות של טלוויזיה חכמה המופעלות באמצעות מערכת ההפעלה  Tizen

סמסונג אלקטרוניקס ישראל חשפה בהשקה ישראלית סדרה מקיפה של טלוויזיותSUHD  המציבה סטנדרט חדש בתכני פרמיום UHD  וממנפת את חוויית הצפייה.

טלוויזיית ה-SUHDהחדשה מציבה ציוני דרך חדשים בעידן ה-UHD, ומספקת איכות תמונה מעולה עם חדות יוצאת דופן, בהירות מרהיבה וצבעים עשירים במיוחד.

בנוסף, לטלוויזיות SUHD של סמסונג יש כמה מאפיינים חדשים ומרגשים – מנגנון השבחת תמונה  SUHD Remastering  המספק חוויית צפייה יוצאת דופן; עיצוב קעור מסוגנן המעניק לצופים חוויית צפייה עוטפת ופונקציות טלוויזיה חכמה המונעות כעת על-ידי מערכתTizen  המעניקה למשתמשים גישה קלה לתוכן המועדף עליהם.

"מורשת ורוח החדשנות שלנו ממשיכות להרחיב את גבולות חווית הבידור הביתי עם אפשרויות חדשות," אמר  Crane Koh, מנכ"ל סמסונג אלקטרוניקס ישראל. "מבלי להתחשב במקור התוכן, סמסונג מספקת את התמונה הטובה בתעשייה ותמשיך לעשות זאת עם טלוויזיות ה-SUHDשלנו. הצרכנים יכולים להיות בטוחים שאנחנו מחויבים מתמיד לספק חוויה מעולה של בידור ביתי בשנים הבאות ללקוחותינו בישראל."

טכנולוגיית הננו-קריסטל הידידותית לסביבה של סמסונג, ומנגנון השבחת תמונה SUHD Remastering , מציידים את טלוויזיות SUHDשל סמסונג בהתקדמות פורצת דרך בניגודיות, בהירות, שחזור הצבע והפרטים לחוויה כוללת של איכות תמונה מעולה.

המוליך למחצה של טלוויזיית ה-SUHD, המבוסס על ננו-קריסטל, מעביר צבעי אור שונים בהתאם לגודלם על מנת להפיק את הצבע הטהור ביותר ואת יעילות האור הגבוהה ביותר שיש כיום. טכנולוגיה זו מספקת טווח רחב של צבעים מדויקים יותר המעניקים לצופים ביטוי צבע גדול פי 64 ממכשירי טלוויזיה קונבנציונליים. מנגנון השבחת תמונה  SUHD Remastering של טלוויזיות SUHD של סמסונג מנתח אוטומטית את בהירות התמונות על מנת להפחית צריכת חשמל נוספת ובמקביל מפיק רמות ניגוד אולטימטיביות. התוצאה היא שחור כהה יותר ובהירות מוגברת פי 2.5 בהשוואה לטלוויזיות רגילות. בנוסף, מספר כפול של נקודות התאמת צבע מאפשר להציג את הצבע המדויק ביותר.