סרגון זכתה במכרז להקמת רשת תקשורת לחברת חיפושי הנפט הגדולה בהודו

יום ד', 19 במרץ 2014


סרגון  נטוורקס (נאסד"ק, תל-אביב: CRNT), העוסקת  בשוק ה-   hauling האלחוטי, ומרכזה בתל אביב זכתה במכרז להקמת רשת תקשורת אלחוטית מתקדמת עבור ONGC , חברת הדלק והגז הטבעי הממשלתית והגדולה בהודו.  היקף העסקה נאמד במיליוני דולרים.


ONGC  היא חברת חיפושי הנפט והגז הגדולה בהודו והיא מפיקה בקירוב 70% מן הדלק הגולמי של הודו וכ- 60% מן הגז הטבעי שלה.  הרשת החדשה תחבר בין האתרי קידוח שונים לבין מרכז הבקרה בחוף, ותחליף את תשתית התקשורת הלווינית המשמשת את החברה כיום.  ONGC  בחרה בפתרונות ה-Long Haul Evolution של סרגון אשר תספק בנוסף למערכות המתקדמות, גם שירותי תכנון, התקנה ותמיכה מלאים. 

רשת התקשורת האלחוטית החדשה תשמש את ONGC  לתעבורה של נתונים בפס רחב לרבות אפליקציות של בקרה, שליטה ואיסוף מידע מאתרי החברה הרבים.  כמו כן תספק הרשת שירותי IT  חוצי ארגון, דוגמת יישומי SAP, גישה לאינטרנט ולדואר האלקטרוני, שיחות ועידה, שיחות וידאו ועוד.
"יותר ויותר שחקניות בתעשיית הנפט והגז מוצאות כי רשת לווינית לא יכולה עוד לתמוך במגוון ובהיקף של שירותי תקשורת חיוניים להם הן זקוקות באופן שוטף," אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון.

"המעבר לפתרונות אלחוטיים מבוססי מיקרוגל, בהם סרגון נחשבת למובילה בשוק, מאפשר לחברות נפט וגז להינות מרשת תקשורת בטוחה, אמינה ובעלת קיבולת גבוהה.מעבר לכך, היכולות המוכחות של סרגון בתחום ניהול הפרוייקט, מאפשרות לנו להביא ללקחותות שלנו פתרון כולל משתלם ואיכותי, בזמן קצר ובעלות משלמת."
 

 www.ceragon.com