סרגון תרחיב תשתיות תקשורת שברשותה באסיה ובאפריקה

יום א', 5 באוקטובר 2014
 
סרגון  נטוורקס מכריזה כי קיבלה הזמנות המשך מספקית תקשורת מובילה בעולם, הפעילה ב- 20 מדינות בקירוב, באסיה ובאפריקה. הזמנות אלה עבור רשתות החברה בשתי היבשות מסתכמות בלמעלה מ- 50 מיליון דולר. יתכן כי הכרזה כוללת זו באה לקדם גיוס הון ממשקיעים על ידי החברה.
 
באפריקה תפרוס החברה את הפתרון Evolution  של סרגון, המיועד לטווחים ארוכים (Long Haul) וישמש להרחבת הכיסוי הסלולרי של הלקוח באזורים נרחבים ב- 8 מדינות. באסיה, פתרונות FibeAir® של סרגון יסייעו, הן בהרחבת רשתות דור 3 קיימות, והן בשדרוג לרשתות מהירות מדור 4, המבוססות LTE. 
 
הפתרונות של סרגון  תואמים לדרישות של רשתות דור 3 ודור 4 (LTE) בזכות יכולות קיבולת והעברת נתונים בקצבים גבוהים ביותר (Multi Gbps). שני הפתרונות FibeAir ו- Evolution ניתנים לפריסה והתקנה מהירות ומציעים יחס עלות כוללת משתלם ביותר ללקוח (TCO), וזאת בהשוואה לטכנולוגיות הקיימות. כתוצאה מכך, לקוחות סרגון יהנו מכיסוי של אזורים נרחבים בפרק זמן קצר, ועם יחס עלות כוללת משתלם, וכך יוכלו להציע למשתמשים מגוון רחב של שירותי ערך מוסף. 
 
שוק הפס הרחב באפריקה צומח בקצב מהיר ביותר. על פי חברת המחקר Ovum, חדירות שירותי הפס הרחב ביבשת יצמחו מ- 12% או 95 מיליון משתמשים ב- 2013, ללמעלה מ- 45%, המסתכמים ב- 522 מיליון משתמשים עד 2017.
עוד מציין המחקר כי מספרם של משתמשי הפס הרחב באסיה, אשר כבר היום מסתכמים במחצית ממשתמשי הסלולר בעולם,  יצמח ב- 1.5 מיליארד איש עד 2017, ויגיע בסכ"ה ל- 2.7 מיליארד משתמשים.