חברת Cal עברה לדור הבא של תשתיות Web

יום ב', 2 בדצמבר 2013

חברת כרטיסי האשראי המובילה, Cal, בחרה ב-Windows Server 2012של מיקרוסופט והקימה באתר החברה שרתי Web, תוך הישענות על תשתיות וירטואליות.

צוין כי, כחברה המצויה בחזית הטכנולוגיה, מחפשת Calכל העת אחר הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, שיביאו לזמני תגובה מהירים, אבטחת מידע ונגישות נוחה, תוך יצירת יתרונות תחרותיים בשוק האשראי בישראל.

הרצון לחדש ולשדרג את התשתיות הקיימות הביא את Calלמסקנה כי הפתרון שיצעיד אותה לעידן הבא של טכנולוגיות תשתית ואינטרנט הנו – Windows Server 2012.

ערוץ האינטרנט בחברת Calהנו ערוץ מרכזי וישיר ללקוחות פרטיים ועסקיים, המאפשר קבלת מידע באופן מיידי, ביצוע מגוון פעולות ויצירת הזדמנויות עסקיות הנוגעות למגוון מוצרי החברה. על כן, אתרי האינטרנט של Calחייבים להיות מעודכנים, ידידותיים ללקוחות, וגמישים לשינויים.

פעילותה של Calמבוססת על תשתיות מחשוב מתקדמות ועדכניות. אגף מערכות המידע כולל מחלקת תשתיות ומחלקת אפליקציות שמתחזקות ומפתחות את אתר האינטרנט של Cal. האתר מחולק למספר רבדים וכולל אתר שיווקי ואתר פעולות למחזיקי כרטיס פרטיים ועסקיים. כמו כן, משמש האתר למענה עבור אפליקציה המותקנת בסמארטפונים.

בנוסף, העובדה ש Cal, כחברה פיננסית, מחויבת לרגולציות מקומיות ובינלאומיות, כגון תקנה 357 ו-PCI, מחייבות את התקנת מערכות המידע בחברה על גבי מערכות הפעלה נתמכות, המתעדכנות בתדירות שוטפת בעדכוני אבטחת מידע. סיבה נוספת לבחירה בגרסת Windows Server 2012, הנה האופק הטכנולוגי ארוך הטווח שמציעה גרסה זו.

עופר רחום, סמנכ"ל לקוחות Enterprise, מיקרוסופט  ישראל: "כיום ארגונים חותרים לחולל מהפיכה במרכזי המחשוב ולשדרגם למרכזי מחשוב מודרניים, שימנפו את התהליכים העסקיים. לשם כך נדרשת אוטומאציה ברמה גבוהה, תשתית ווירטואלית מתקדמת, יכולות ניהול לכלל המשאבים ויעילות תפעולית. מרכז המחשוב המודרני הוא מנוף חשוב לשיפור תהליכים העסקיים. ה-ITהופך למנוע חזק יותר של העסק; באמצעותו ניתן להשיק במהירות שירותים חדשים, להגיב מהר יותר להזדמנויות ולהתאים באופן גמיש משאבים לרמות פעילות משתנות.

כלל היכולות הללו מוצעות כיום ב-Windows Server 2012 R2והם ישרתו עתה את הצרכים הקריטיים של Cal".