עיריית ירושלים בחרה במערכת CRM של מיקרוסופט

יום ב', 28 במאי 2012

 

עיריית ירושלים בחרה במערכת CRMשל מיקרוסופט לניהול מוקד השירות לתושבים. הטמעת המערכת במוקד 106 של עיריית ירושלים וב 40 מחלקות נוספות בעירייהבוצעה על ידי חברת גארדיאן מקבוצת מלם-תיםומאפשרת קיצור זמני המתנה וטיפול מהיר ויעיל יותר בתושבי ירושלים. הפרויקט ארך כשנה והיקפו הכספי עומד על כ-2 מיליון שקל.

המערכת, שמבוססת על Dynamics CRMמבית מיקרוסופט ומתממשקת למערכת BIמבוססת SilverLightשל העירייה, מהווה את השדרה המרכזית של מערך השרות לתושב ירושלים. המידע המתקבל במערכת משמש את נציגי העירייה במתן מענה לפניות התושבים. המערכת מהווה One Stop Shopויישומה משפר משמעותית את זמינות המידע לנציג אודות התושב וצרכיו ומאפשרת לו לספק שירות מתקדם, תוך קיצור זמן המענה והטיפול בלקוח.

למערכת למעלה מ-500 משתמשים בהנהלה, במוקד 106 ובמחלקות השונות. המערכת נותנת מענה ליחידות שונות בעירייה ביניהן: לשכת ראש העיר, מחלקת שומה וגביה, אגף הרווחה, החניה, שירותי הכבאות ועוד.  בעתיד צפויה המערכת להגיע גם למכשירי הטלפון החכמים של נציגי העירייה באמצעות אפליקציה מותאמת.

פלטפורמתDynamics  של מיקרוסופט הינה תשתית XRMהמאפשרת מגוון רחב של יכולות ויישומים דוגמת ניהול קשרי לקוחות, שבאה לידי ביטוי בפרויקט הנוכחי. בין השאר מאפשרת הפלטפורמה ניהול נכסים, ניהול תהליכים משפטיים, ניהול סיכונים, ניהול תורים ועוד. כל אלה, מאפשרים את שיפור השירות וצמצום הפער בין העירייה לאזרח.

"הציפייה של תושבים ואזרחים כיום היא לשירות יעיל ודינמי, אישי, מקוון וליכולת יצירת תקשורת דו כיוונית עם גורמי ממשל בכלל ועיריות בפרט", אומרת טל שטיינמן, מנהלת קבוצת ממשלה במיקרוסופט ישראל, " פלטפורמת  DynamicsMicrosoft  בעיריית ירושלים מאפשרת ניהול מודרני וחכם של קשרי ממשל-תושב אלה ומאחדת, בנקודת ממשק אחת, את כלל השירותים והתהליכים המתבצעים בין העירייה לתושב. העירייה נהנית מראייה רחבה וכוללת של כל תושב והתושב נהנה משירות אישי וזמין".

איתמר קורנפלד CIO(מנמ"ר בעיריית ירושלים)מסר שיישום מערכת Dynamics CRMMicrosoftהשתלב בצורה טובה ומהירה עם מגוון מערכות המידע בעיר ומאפשר לאגף המחשוב לספק פתרונות מהירים וגמישים לצרכי האגפים השונים בעיר. כלי ה XRMשל DYNAMICSמאפשרים לאגף לפתח במהירות ויעילות מענה לדרישות המשתנות של המנהלים בעירייה המודרנית.