עיריית ראשון לציון הטמיעה פתרונות המשפרים גישה וזמינות יישומים

יום ג', 24 ביוני 2014

 

עיריית ראשון לציון השלימה בהצלחה הטמעה של מספר פתרונות עבור תשתיות המחשוב והיישומים שלה. עיריית ראשון לציון בחרה בפתרונות חברת F5על מנת לאפשר לעובדי העירייה ולמפעילים חיצוניים גישה מתקדמת ומאובטחת ליישומי העירייה ובמקביל להקנות שרידות תשתיות, איזון עומסים, והגנה על קווי התקשורת. הפרויקט התבצע על ידי בזק בינלאומי במשך כארבעה חודשים, והוא משרת כיום מאות עובדים בעירייה.

במסגרת הפרויקט הוטמע פתרון ה–   Link Controller עבור איזון עומסים, שרידות, יציבות והגנה על קווי האינטרנט של העירייה, וכן פתרון ה – (APM)Access Policy Managerהמאפשר גישה מאובטחת ומתקדמת ליישומי העירייה וכן מאפשר זיהוי משתמשים מבחוץ בזמן התחברות לעירייה. הפתרון מאפשר קביעת פוליסה ארגונית עבור רמות סיווג שונות של משתמשים, בדיקת תחנות הקצה ושילוב של יכולות OTPו - Single Sign Onליישומי העירייה.

איציק כרמלי, מנהל ה-ITבעיריית ראשון לציון, אמר: "שילוב הפתרונות של חברת F5בפרויקט אמי"ר (אבטחת מידע עירוני) מאפשר לעיריית ראשון לציון ניצול קווי האינטרנט הקיימים ולשלוט באופן מתוחכם בתעבורה היוצאת והנכנסת, תוך קבלת הגנה על הארגון בעת חיבור מרוחק. החלוקה החכמה של העומסים המתאפשרת בזכות ה- Link Conroller, תבטיח לנו הגנה בפני התקפות".

גד אלקין, מנהל אזור ישראל, יוון וטורקיה ב-F5הוסיף כי: "פתרונות F5ששולבו בפרויקט מספקים לעיריית ראשון לציון גידול בקיבולת וביציבות קווי האינטרנט, המשרתים את כלל משתמשי הארגון, כמו גם את הניגשים למערכות שלו מבחוץ, וכן שכבת אבטחה נוספת, על גבי הפיירוול הארגוני, המאפשר סינון נוסף לגישה מחוץ לארגון".