ענקית התשלומים הבינלאומית PayPal בשיתוף פעולה עם אולסייל

יום ג', 27 במאי 2014

 

"אולסייל" מעבירה הילוך בתחום התשלומים המקוונים:  מעתה ניתן יהיה לקנות גאד'טים, מוצרי חשמל אלקטרוניקה וציוד ספורט באמצעות  PayPal - הדרך הנוחה והבטוחה לקנות באינטרנט. בכך מצטרפת זירת הסחר האלקטרוני הותיק ביותר בישראל -  "אולסייל", לרשימת החברות המובילות בארץ ובעולם אשר מאפשרות ללקוחותיהם באמצעות חברת  PayPalלהנות מהיתרונות של סחר אלקטרוני.

בנוסף למחירים מיוחדים  שמציעה עתה אולסייל יוצא האתר במבצע מיוחד לרגל השקת השותפות עם PayPalומציע הנחות ענק של עד 1000 ? למשלמים באמצעות PayPal על מוצרים נבחרים.


יהודה לוי, סמנכ"ל הכספים מ"אולסייל", מסביר את המהלך: "אולסייל הוא אתר הסחר האלקטרוני הוותיק בישראל, שעובד עם היבואנים הרשמיים של המותגים המובילים בעולם. למעלה מ-600,000 לקוחות סומכים עלינו שהם קונים את המוצרים האיכותיים ביותר במחיר הזול ביותר, ועבורם אנו מעוניינים לעלות שלב גם בתחום התשלומים ולהציע להם את הפלטפורמה המובילה בעולם. יחד עם PayPal, הלקוחות שלנו מקבלים את חוויית  קנייה  מאובטחת ."

כתב SoftNews מציין כי  אמינות  PayPal מוכרת  שכן

האתר והשירות הוקמו כדי לאפשר רכישה או מכירה קלה יותר דרך האינטרנט. האתר עובד עם מספר רב של מדינות, ובחלקן ישנה הגבלה של העברת כסף באמצעות השירות לבעל חשבון אחר או הגבלות אחרות. הכנסות השירות הן מעמלות המוכרים ומפרסום.

יתרונותיו של אתר מסוג זה הם אבטחה וריכוזיות. פרטי כרטיס האשראי נמצאים באתר מרכזי אחד, ולא מופצים באתרים רבים, שקשה לדעת מהי רמת האבטחה שלהם והסיכון שבהם לחשיפת פרטי כרטיס האשראי. מכיוון שמדובר באתר גדול, ייחודי ומקצועי לנושא, שמשקיע הרבה בנושא אבטחת המידע, ההנחה היא שהסיכון לדליפת הנתונים נמוך יותר מאשר ברוב האתרים.