ערוץ 10 הטמיע פתרון זמינות כדי למנוע השבתות מיחשוב

יום ג', 1 במרץ 2016

Veeam  המפתחת פתרונות זמינות חדשניים לארגוני  ה- Always-On Enterprise™  הכריזה כי ערוץ 10 החליף את פתרון הגיבוי של קומוולט ב- Veeam Availability Suite  כדי לשדרג את מערכת זמינות המידע ולהבטיח את קיומו של ה- Always-On Business.

הוסבר כי ערוץ 10, אחד משני ערוצי הטלוויזיה המובילים בישראל, המשדר מדי יום למיליוני בתי אב, אינו יכול להרשות לעצמו השבתות מיחשוב בלתי מבוקרות  וחייב בפתרון זמינות מידע אמין.

"במשך ארבע שנים השתמשנו במערכת הגיבוי של קומוולט," אמר קובי מורה צדק, מנהל מערכות המידע בערוץ 10, "אך בחרנו להחליף אותה ב- Veeam Availability Suite, המתאפיינת בתפעול פשוט ואינטואיטיבי וביכולות שחזור מידע מהירות בהרבה, בהשוואה לכל הפתרונות הזמינים בשוק. כמי שחיים בשוק דינמי אנו נדרשים לספק ללקוחות שלנו זמינות מידע סביב השעון, עם נגישות גבוהה, זריזות מענה ויכולת ניהול ותפעול ידידותית למשתמש – כל אלה ויותר מגולמות בפתרונות זמינות המידע של Veeam."

"Veeam Availability Suite מספקת  טווח של יכולות מורחבות כמו למשל שחזור פריטים בודדים ממערכת ה-Exchange, שיחזור פשוט לאפליקציות נוספות כגון Active Directory, SQLו  ו- Oracle.