פרודוור ישראל מאחדת את כלל פעילויותיה בישראל

יום א', 16 ביוני 2013

יוסי חיימוב, שכיהן לפני האיחוד כדירקטור הפעילות הבינלאומית של פרודוור העולמית, יכהן כמנכ"ל החברה

פרודוור ישראל השיקה  מבנה ארגוני חדש, במסגרתו יאוחדו כלל פעילויות החברה, שפעלו עד כה במתכונת של חברות אחיות בעלות אוטונומיה בתחום פעילותן. במסגרת המבנה החדש יאוחדו פעילויות ה-ERP, ה-CRM, SharePoint,ניהול הידע, תשתיות ה-ITופיתוח NET.  לחברה אחת, אשר בראשה יעמוד המנכ"ל יוסי חיימוב, ששימש עד כה כדירקטור פעילות בינלאומית בהנהלת פרודוור העולמית. פרודוור הסתייעה בבניית המבנה בחברת הייעוץ S2Rבניהולו של דר' איתי שילוני.

חיימוב (37), בוגר ממר"ם ובעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, הקים וניהל את חברת אפקט שהתמחתה ב-Dynamics CRMשל מיקרוסופט וכן את מקסימום ERP– המפיצה הרשמית של מוצרי ה ERPשל מיקרוסופט בישראל.

מטרת המבנה הארגוני המטריציוני החדש היא ליצור ארגון ממוקד התמחות שיאפשר ללקוחות "לפגוש" סל פתרונות והתמחויות מותאמים לצרכיהם העיסקיים. המבנה החדש יאופיין בהתמחויות במוצרים -ERP, CRM, SharePoint, BI, תשתיות IT, ניהול ידע ומובייל – לצד התמחויות ענפיות: בנקאות ופיננסים, היי-טק, ייצור, שירותים מקצועיים, קמעונאות ואנרגיה. החברה הממוזגת תעסיק כ-150 עובדים ותשרת מעל ל-100 לקוחות בישראל.

"החברה הממוזגת תסגור את שנת 2013 עם מחזור של 50 מיליון ש"ח. התוכנית  שלנו היא להכפיל את היקף הפעילות ל-100 מיליון תוך שלוש שנים, זאת באמצעות צמיחה אורגנית והמשך מדיניות של רכישות ומיזוגים של חברות המספקות שירותי ערך מוסף, אשר סינרגטיות לפעילות שלנו,  אומר המנכ"ל החדש יוסי חיימוב.

איציק ג'יני, אשר הצטרף לחברה בתחילת 2011 כשותף ומנכ"ל פרודוור ישראל ERP(חברת פתרונות ה- ERP), מממש את אחזקותיו בפרודוור, וזאת אחרי שלפני מספר שנים מכר ג'יני את פעילות ה- סאפ שלו -  "ג'יני יועצים" למלם. ג'יני יכהן לאחר האיחוד כיועץ אסטרטגי להנהלת פרודוור ישראל.