פרויקט טאבלטים חינוכיים באיחוד האירופי

יום ה', 14 בינואר 2016

 

גם ספרד מאמצת את הטאבלט החינוכי Akyumen Falcon

שהוא פרויקט אחד  מנבחרים  אחרים.

הפרויקט הוא פרי שיתוף פעולה בין Akyumen Technologies  - אקיומן טכנולוגיות והאיחוד האירופי כדי לספק טאבלטים עם טכנולוגיית מובייל מתקדמת לתלמידים ומחנכים. הפרויקט יאפשר לתלמידים ומחנכים בספרד לקבל גישה חיונית לטכנולוגיית מובייל מתקדמת באמצעות הטאבלטים Akyumen Falcon. כתוצאה מהפרויקט התלמידים והמחנכים יחזרו עם יותר הצלחה בשימוש בכלים ובתוכן בחינוך.

ארסמוס+ היא התוכנית של האיחוד האירופי לחינוך, הכשרה נוער וספורט, והאיחוד הקציב 12 מיליארד ליש"ט לתוכנית בין 2014 ל-2020. בבריטניה התוכנית מנוהלת על ידי הסוכנות הלאומית ארסמוס+ בריטניה, שותפות בין המועצה הבריטית ו-Ecorys UK.

המנכ"ל של Akyumen Technologies  אאסים סאייד אמר: "אנחנו שמחים שהצלחנו עם ארסמוס+ ומצפים להתחלת פרויקט. יותר מעשרת אלפים תלמידים, מחנכים ואנשים צעירים אחרים ייהנו מהפרויקט ומההזדמנויות שהוא מעניק למודרניזציה של החינוך".

ארסמוס+ היא תוכנית של האיחוד האירופי לחינוך, הכשרה נוער וספורט לשנים 2014-2020. היא מגדילה משמעותית את המימון של האיחוד האירופי (+40%) באמצעות תקציב כולל של 14.7 מיליארד אירו (12 מיליארד ליש"ט) לפיתוח ידע ומיומנויות ומטרתה להגביר את האיכות והרלבנטיות של כישורים ומיומנויות.

שני שלישים מהכספים שלה יוענקו ליותר מארבעה מיליון אנשים כדי ללמוד, לקבל הכשרה, לצבור ניסיון בעבודה או להתנדב בחו"ל בשנים 2014-2020 (לעומת 2.7 מיליון בשנים 2007-2013). התקופה בחו"ל יכולה לנוע בין כמה ימים ועד לשנה.

בבריטניה קרוב ל-250,000 איש צפויים להשתתף בפעילויות בחו"ל במסגרת התוכנית. המטרה של ארסמוס+ היא מודרניזציה של החינוך, ההכשרה והעבודה של נוער ברחבי אירופה. התוכנית פתוחה לארגוני חינוך, הכשרה, נוער וספורט בכל המגזרים של למידה לאורך החיים, כולל חינוך בבתי הספר, לימודי המשך והשכלה גבוהה, חינוך מבוגרים ומגזר הנוער.

ארסמוס+ מספקת מימון לארגונים כדי שיציעו הזדמנויות לתלמידים, מורים, מתלמדים, מתנדבים, מנהיגי נוער ואנשים שעובדים בספורט עממי. היא גם תספק מימון לשותפויות בין ארגונים כגון מוסדות חינוך, ארגוני נוער, פרויקטים, רשויות מקומיות ואזוריות וארגונים לא ממשלתיים, וגם תמיכה ברפורמות במדינות החברות למודרניזציה של החינוך וההכשרה ולקידום חדשנות, יזמות וכשירות להעסקה.

מידע נוסף באתר www.erasmusplus.org.uk

טוויטר: @erasmusplusuk

פייסבוק: ukerasmusplus