פתרון יבמ מאפשר גישה מהשטח למאגרי מידע משטרתיים

יום א', 30 בנובמבר 2014


יבמ מציגה אפליקציית מובייל לשוטרים: מאפשרת גישה מהשטח למאגרי מידע משטרתיים

יבמ מציגה אפליקציית מובייל ייחודית, i2 COPLINK Everywhere, שפותחה במסגרת הכלים היחודיים שלMobileFirst, המאפשרת להציע גישה מאובטחת לנתונים משטרתיים, לבצע משימות ניתוח אנליטי ולשרת מפקדים וקציני משטרה בשטח. האפליקציה החדשה מרחיבה את סל המוצרים של יבמ בתחום השיטור, הכולל גם יישומים לתחנות ולניידות משטרה.

אפליקציית המובייל לעולם השיטור ניגשת אל אותם בסיסי נתונים המשרתים גם משתמשים שולחניים, אולם מצמצמת את מספר ההקשות ופעולות הצבעה הנדרשות על מנת להגיע אל כל פריט מידע. היכולת הזאת תתרום לבטחון השוטרים בשטח, בזכות צמצום הצורך להתרכז באינטראקציה עם המכשיר המשרת אותם, לטובת התמקדות במצב בו הם מטפלים.

נוחות השימוש במכשירים ניידים והגישה הסלולארית לנתונים וליכולות ניתוח אנליטי, יאפשרו לשוטרים לאמת מידע ולהשוות נתונים דוגמת מספרי רישוי, קעקועים על גופם של חשודים, מידע אודות כתובות מגורים וכן הלאה – תוך כדי עבודה בשטח. גישה למאגרי תמונות ותמונות מעצרים מאפשרת תשאול יעיל יותר של עדים בשטח. טכנולוגיות ממשק הזמינות בעולם המכשירים הניידים, טלפונים חכמים וטבלטים, מזרזות את תהליכי התשאול, חוסכות זמן יקר ועשויות לסייע בלכידת פושעים ובמניעת פשיעה.