פתרון לשיתוף תשלומים

יום ב', 11 באפריל 2016

 

 

Tipalti, ספקית פלטפורמה לאוטומציה של תשלומים נבחרה על ידי IronSource   חברה לגילוי והפצת תוכנות ואפליקציות, כפתרון ליישום אוטומציה מלאה לניהול תהליכי התשלומים עבור ספקי החברה ברחבי העולם.

עם עשרות אלפי ספקים – ביניהם מפתחי אפליקציות, חברות מובייל ויצרני מכשירים ברחבי העולם - מנהלת IronSource   תהליכים מורכבים לבנית ופיתוח רשת שותפים חזקה, גדולה ונאמנה.  בנוסף לאתגר של התשלום לשותפים העסקיים השונים, בשיטה ובמטבע המועדף עליהם, במגוון איזורים גיאוגרפיים, הצוות הפיננסי של IronSource  מטפל בסוגיות של הדרכת שותפים חדשי,  איסוף ואימות טפסי מס, שקיפות לגבי סטטוס התשלום לשותפים ודיווחים שוטפים על מקבלי תשלום והשלמת תשלומים.

עבור חברות דוגמת IronSource, המציעות פתרונות מגוונים לשותפים, ביניהם פתרונות מונטיזציה,  קצב הגידול של החברה עשוי להיות מוגבל בגלל תהליכי תשלום ידניים. הפתרון שלTipalti  מאפשר ל- IronSource להתמקד ביכולות שמייחדות אותו במקום בניהול תהליכי התשלום.

חברות המספקות פלטפורמות למונטיזציה ברחבי העולם מאמצות כיום את פלטפורמת אוטומציית ניהול התשלומים של Tipaltiכדי לייעל את המערך התפעולי של תשלומי הספקים שלהן.  המהלך מאפשר להן לשלם לשותפים הגלובליים שלהם במאמץ מינימלי ותוך שיפור חוויות התשלום ועמידה בתקנות מיסוי עולמיות  ניהול סיכונים ורגולציה.

 

"Tipalti   נולדה מתוך זירת הסטארט-אפים הדיגיטליים, אותו סגמנט שממשיך לצמוח ובהתמדה בכלכלה הגלובלית שלנו. אנחנו גאים לעבוד עם חברות מובילות דוגמת  IronSource   כשהן ממשיכות להניע את התעשייה", אומר חן עמית, מייסד ומנכ"ל משותף של חברת Tipalti  "זו תהיה טעות עבור חברה שנמצאת בצמיחה מהירה להשקיע משאבים פנימיים בניהול תהליכי התשלום.

Tipaltiהצליחה לפשט את כלל תפעול ביצוע התשלום לספקים, תוך בניית פתרון הוליסטי שמטפל בכל מורכבויות תהליכי התשלום, וזו הסיבה מדוע כמה מהחברות המובילות והחדשניות בעולם, הן בזירת המונטיזציה והן מזירת הכלכלה הדיגיטלית, בחרו ב-Tipalti".