צמרת הי-טק

יום ד', 27 באוגוסט 2014
 
תומר פרי מונה למנכ"ל חברת אינוקום מקבוצת אמן
 
תומר פרי (38), מונה למנכ"ל חברת אינוקום מקבוצת אמן. חברת אינוקום, אשר רכישתה הושלמה בשנה האחרונה, תשמש כחטיבת ההפצה של מוצרי טכנולוגיה חדשניים  ומתקדמים לתחומי תשתיות ואבטחת מידע בקבוצת אמן.
בתפקידו הקודם שימש תומר פרי כמנהל פעילות סיטריקס בקבוצת אמן
לפני הצטרפותו לקבוצת אמן שימש פרי כמנהל תחום מוצרים אסטרטגיים בחברת ארטנט, ולפני כן כסמנכ"ל פיתוח של חברת Miracle Software. תומר הינו בעל תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול, בהתמחות במערכות מידע מטעם שנקר ו-MBA במינהל עסקים, עם התמחות במערכות מידע, מטעם המכללה למינהל.
 
 
נטעלי ויינשטיין מונתה למנהלת קשרי לקוחות באינטגריטי תוכנה
 
 
נטעלי ויינשטיין מונתה למנהלת קשרי לקוחות באינטגריטי תוכנה.
 
נטעלי תעסוק בקידום מכירות החברה בתחומים של תשתיות ואבטחת מידע וכן ביצוע של Cross Sale ו Up Sale ללקוחות קיימים ותפעל בכפיפות ישירה לארז גולדשטיין מנכ"ל החברה.
נטעלי היא בוגרת תואר ראשון בתקשורת מן האוניברסיטה הפתוחה. 
 
 
אילן יהושע מונה לתפקיד מנכ"ל חברת ההפצה Arrow ECS ישראל
 
חברת Arrow ECS, מוסרת  על מינוי אילן יהושע לתפקיד מנכ"ל, Arrow ECS ישראל, חברת הפצה בתחום פתרונות המחשוב והתוכנה לארגונים. 
במסגרת תפקידו יהיה אחראי יהושע על הניהול העסקי של Arrow ECS  ישראל, חיזוק מעמדה בשוק הישראלי, ניהול צוותי המכירות ,התפעול והכספים, יישום האסטרטגיה העולמית של Arrow ECS, הרחבת סל פתרונות המחשוב והתוכנה לארגונים והידוק היחסים עם כלל המשווקים והיצרנים. 
יהושע מגיע לסניף הישראלי של Arrow ECS עם סיום תפקידו כמנהל השותפים העולמי של חברת ECI ולאחר תפקידים קודמים כסמנכ"ל מכירות בחברת Juniper וכסמנכ"ל החטיבה העסקית בחברת Nortel.  ליהושע תואר ראשון במנהל עסקים ותואר באלקטרוניקה ומחשבים. 
 
אלי משה מונה למנכ"ל היטאצ'י דאטה סיסטמס בישראל
 
אלי משה מונה למנכ"ל HDS ישראל, הסניף הישראלי של ענקית האחסון הבינלאומית. במסגרת תפקידו יהיה אחראי על הפיתוח העסקי והרחבת הפעילות בשוק הישראלי. אלי מצטרף אל HDS לאחר ששימש סמנכ"ל מכירות ללקוחות אנטרפרייז ומנהל אזורי ב-NetApp ובתפקידים ניהוליים בחברת נטקום. 
 
אלי הוא סא"ל (מיל.), אשר שירת כ-17 שנים באגף התקשוב של צה"ל. לאלי תואר ראשון בכלכלה של אוניברסיטת בר אילן ותואר הנדסאי אלקטרוניקה.
 
 
 יפעת בן חי-שגב לתפקיד יו"ר המועצה לשידורי כבלים ולשידורי לוויין 
 
 
ממשלת ישראל אישרה את מינויה של ד"ר יפעת בן חי-שגב לתפקיד יו"ר המועצה לשידורי כבלים ולשידורי לוויין, והיא תיכנס לתפקידה בתאריך ה- 1 בספטמבר 2014.
 
כזכור, בן חי-שגב נבחרה על ידי וועדת איתור בראשותו של אבי ברגר מנכ"ל משרד התקשורת, ובחירתה אושרה על ידי שר התקשורת גלעד ארדן.
 
ד"ר יפעת בן חי-שגב, 46, בעלת תואר שלישי בתקשורת, מרצה לתקשורת ומתמחה בטלוויזיה ובמחקרי קהל, שימשה בשבע  השנים האחרונות בתפקיד מנכ"ל הוועדה למדרוג, ולפני כן, הייתה  חברה במועצת הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו. 
 
לבן חי-שגב ניסיון בכיר ומגוון בתחום התקשורת, לרבות בכתיבה עיתונאית ובייעוץ אסטרטגי בין התפקידים שמילאה בעבר: דוברת משרד הבריאות,  ודוברת עיריית חולון. 
 
בנוסף, היא משמשת כחברה בהנהלת שדולת הנשים בישראל.
 
אבי כרמל התמנה למנהל מכירות של מוצרי CA בקבוצת יעל
 
 
אבי כרמל התמנה למנהל מכירות של מוצרי CA בחברת יעל תוכנה,מקבוצת יעל. במסגרת תפקידו ינהל את מערך המכירות של  מוצרי CA בכלל ומוצרי DevOps בפרט.
 
לאבי תואר במדעי המחשב ממכללת הדסה. בתפקידו הקודם שימש כמהנדס מכירות בחברת TrendMicro ישראל והתמחה בשיווק פתרונות אבטחת מידע.