קבוצת אמן הטמיעה מערכת בבנק ברוסיה

יום ב', 1 ביוני 2015

קבוצת אמן הטמיעה את מערכת FormIT  בבנק הרוסי OTP Bank, כדי לחסוך בעלויות הפצה. לאחר שלב של בדיקות ופיתוח הפרויקט הסתיים בהצלחה לאחרונה. המערכת משרתת כ-600,000 מלקוחות הבנק. היקף הפרויקט:  1,000,000 שקל.

בנק OTP  הוא  אחד מספקי שירותי הבנקאות העצמאיים הגדולים ביותר במרכז ומזרח אירופה. הבנק, שהינו חלק מקבוצת הבנקים OTPההונגרית, נחשב לאחד מ-50 הבנקים הגדולים ברוסיה מבחינת נכסים. כחלק מפרויקט E-Statement, החליט OTP Bankלהעביר את כל תכתובת הלקוח לשליחה אלקטרונית, תוך מתן מענה מלא בכל ערוצי ההפצה (Email, SMSודרך פורטל הבנק). הפרויקט, מחליף את צורת ההפצה שהיתה קיימת בבנק, וכללה הדפסה בדפוס של הבנק ושליחה בדואר ללקוחות הבנק המפוזרים בכל רחבי רוסיה. למעשה, ב-OTP חיפשו דרך ליידע את לקוחות הבנק על מצב חשבונות האשראי שלהם באמצעות חשבון-הצהרה של מידע בערוצים השונים.

פיתוח הפתרון נעשה על ידי צוות משותף של קבוצת אמן עם חברת DIS המקומית, שאיפשרה להטמיע את יצירת התדפיס החודשי של הבנק בפורמט החדש כולל שמירתו והפצתו בשלל הערוצים שנבחרו. במסגרת הפרויקט, הוקמה תשתית אלקטרונית לניהול, הקמה ושליחת של דו"חות על חשבונות וכרטיסי אשראי. בנוסף, בחר הבנק לצאת עם מסמכים בפורמט חדש, שהינו ברור יותר וכולל פניה פרסונלית ללקוחות.

פתרון FormIT, שפותח על ידי קבוצת אמן, מאפשר לארגונים לאסוף מידע מהמערכות הפנימיות באמצעות מנוע אינטגרציה, ליצור מהם מסמכים מוכווני-לקוח, וזאת תוך עיצובם בקלות וללא כתיבת קוד. המערכת מבצעת שלוש מטלות עיקריות הכוללות את הרכבת המסמך עצמו, ארכוב המסמך ולבסוף הפצתו.

למערכת FormIT יש מספר מודולים, כולל מודול לניהול הפצה, ארכיון ייחודי למערכת, פתרון ליישומי Batch, יישומי Online  ועוד.