קבוצת יעל מחפשת לרכוש חברות תוכנה חומרה

יום ג', 16 ביוני 2015

קבוצת יעל, הוותיקה בשוק מערכות המידע  ממשיכה להתרחב ובוחנת בימים אלו מספר אפשרויות רכישה בשוק המקומי. החברה מעוניינת לרכוש חברות ישראליות קטנות וביננוניות מבוססות שעוסקות בתחומים המשיקים, עובדים בסינרגיה או משלימים את עולמות התוכן שלה.

קבוצת יעל הינה קבוצת ITשעוסקת במתן פתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה

בתחומים כגון CRM, SOA ,BPM ,ERP, BI, אינטגרציה, ניהול תוכן, דיווח ובקרה פיננסית, ענן ומובייל, זאת לצד פתרונות בתחום החומרה, התשתיות, השירות ומיקור חוץ.

לצד צמיחתה האורגנית של הקבוצה, מעוניינת החברה להמשיך ולגדול גם באמצעות רכישת חברות ופעילויות המשפיעות על הצמיחה הכוללת לטווח הקרוב. לאור זאת, הקבוצה בוחנת חברות הפועלות במתן פתרונות ושירותים בשוק טכנולוגיות המידע ומציינת כי היא מחפשת לרכוש חברות מבוססות בעלות סל לקוחות קיים ופעיל ומצבת עובדים איכותית, המעוניינות לצמוח ולהצטרף לארגון גדול ויציב, עוד הוסיפה כי היא פחות מתמקדת ברכישת חברות בתחילת דרכן.

נתי אברהמי, מנכ"ל קבוצת יעל: "ישנן הרבה הזדמנויות, אך לא פשוט למצוא חברה אשר תתאים או תשלים ל-DNA  שלנו, חשוב לנו לאתר חברות כמונו, המשלבות את הניסיון והיציבות עם רוח החדשנות. אחד היתרונות הבולטים בקבוצת יעל הוא היצע הפתרונות הרחב והסנרגיה בין החברות בקבוצה שמאפשר ללקוחותינו ליהנות מעולם שלם ומקיף של פתרונות ועל כן אנו מחפשים חברות אשר ישלימו וירחיבו את סל הפתרונות הקיים ויאפשרו לנו להמשיך ולהעניק ערך מוסף ללקוחותינו." 

כאמור, לפני מספר חודשים רכשה הקבוצה את טוליפ מערכות מידע, שעוסקת בתפעול מערכות מידע, ניתוח מערכות פיננסיות ולוגיסטיות ויישום ERP. בנוסף, ב-15 השנים האחרונות רכשה הקבוצה כ- 10 חברות נוספות, הבולטות ביניהן -  ג'יטרוניקס ישראל (לשעבר אוליבטי), המתמחה בפתרונות חומרה ושירות, KPMG Consultingאשר הובילה את השוק ביישומי אורקל  ,  חברת הITאוניקס ומגה סנטר העוסקת בפתרונות Call center  ו- CRM.

הקבוצה מתמחה במתן פתרונות עסקיים מבוססי ITללקוחותיה וכוללת בתוכה 4 חברות: יעל תוכנה ומערכות המתמחה ביישום והטמעה במגוון רחב של מוצרי תכנה, ביצוע פרויקטים ושרותי    .Outsourcing  החברה מטמיעה ומייעצת בין היתר בתחומי הERP  עם פתרונות oracle,  מבצעת פרוייקטי אינטגרציה וניהול ידע עם פתרונות Tibcoופעילות CRMעם כלי מגה סנטר ו-Salesforce.

חברת IFN, בתחומי ניהול התוכן – ECM     והכתיבה הטכנית, עם פתרונות FileNet IBM.

חברת יעל פתרונות משולבים, המשמשת כזרוע התשתיות של הקבוצה ומתמחה במכירת פתרונות חומרה ותשתית (בעיקר מבית (Dell, פרויקטי תשתית, פתרונות בנקאיים ומתן שירות לחומרה ותוכנה בסיסית למאות אלפי עמדות קצה בישראל.

חברת טוליפ, אשר נרכשה לאחרונה, מתמחה בייעוץ יישום מערכות פיננסיות.

לקבוצת יעל חברה אחות בשם Surecomp, המתמחה במערכות בנקאוית, בעיקר בעולם סחר חוץ. לחברה מאות התקנות בבנקים בולטים בחו"ל ובבנקים הגדולים בארץ.