קבוצת יעל רכשה את חברת טוליפ

יום ב', 24 בנובמבר 2014

 

 

קבוצת יעל מודיעה כי רכשה את חברת טוליפ מערכות מידע. החברה תצטרף לקבוצה כחברה בת ותרחיב את פעילותה וסל מוצריה של יעל בתחומי ייעוץ והטמעת מערכות ERP, מערכות מידע פיננסיות ומערכות מידע ארגוניות. צוות החברה כולו ימשיך את פעילותו בחברה כולל הצוות הניהולי שייסדו אותה - נטע דקל ושירלי כהן-שוורץ. לא נמסר סכום הרכישה.

נתי אברהמי, מנכ"ל קבוצת יעל מוסר בהתפארות בולטת: "מהלך זה נעשה כחלק מהאסטרטגיה העסקית של הקבוצה.  רכשנו את טוליפ לאחר שלמדנו על יכולתיה הגבוהות של החברה וצוות העובדים שלה בכל התחומים בהם היא עוסקת , העונים בצורה הטובה ביותר לצורכיהם ויעדיהם העסקיים של לקוחותינו . צירוף החברה ועובדיה לקבוצה מחזקת את מעמדנו כקבוצה מובילה בתחום פתרונות ה-IT  בשוק המקומי, ומרחיבה את היצע הפתרונות שלנו בתחומי ה-ERP , מיפוי תהליכים ופתרונות דיווח ובקרה פיננסית. אני מאמין בפעילותה של חברת טוליפ, בצוות הניהולי שלה ובעובדיה המקצועיים ומשוכנע כי תוספת זו תהווה תרומה חשובה לשני הצדדים ותאפשר סנרגיה, צמיחה ושגשוג הדדי."

טוליפ מערכות מידע נוסדה בשנת 1999 על ידי נטע דקל ושירלי כהן-שוורץ והיא מנוהלת על ידי צוות מנוסה בתפעול מערכות מידע, ניתוח מערכות פיננסיות ולוגיסטיות ויישום מערכות ERP. מאז הקמתה צמחה טוליפ בצורה דרמטית והיא מטפלת בלמעלה ממאה לקוחות מתחומי פעילות מגוונים.

החברה עוסקת ביעוץ מערכות מידע מול מגוון מערכותERP  ומערכות ארגוניות אחרות ויישום מערכת Priority ERP. החל משנת 2004 עוסקת טוליפ בתחומי הביקורת, בקרה ו –Sarbanes Oxley. בשנת 2009 חתמה טוליפ על הסכם לייצוג בלעדי של תוכנת Cognos Disclosure Management (CDM) המספקת פתרונות לעריכת  דו"חות כספיים, דו"חות ניהוליים, מצגות, דיווחי XBRLודיווחים תקופתיים אחרים לדירקטוריון ולמשקיעים.