קומוניוטק תקים מרכז פיתוח לבנות חרדיות בבני ברק

יום א', 12 בפברואר 2012

 

8 חודשים אחרי שהקימה חברת  קומניוטק חממה טכנולוגית במתחם  מכון לוסטיג , הודיעה החברה, במהלך ביקורו של נגיד בנק ישראל מר סטנלי פישר, בחממה הטכנולוגית שלה במכון לוסטיג,  על כוונתה להקים מרכז פיתוח טכנולוגי חדש בבני ברק שיעסיק כ – 90 נשים חרדיות בהשקעה של מאות אלפי שקלים.

חברת קומיוניטק המעסיקה בוגרות מצטיינות של מכון לוסטיג, הינה  חברה העוסקת בפיתוח פרויקטים בתחום ה-Web והענן, ומתמודדת עם אתגרים טכנולוגיים מהשורה הראשונה בעולם הפיתוח. לחברה התמחות בניהול פרויקטי פיתוח וניהול הסיכונים. לחברה  הכרות רבת שנים עם רמתן המקצועית הגבוהה והיכולות האישיות של בוגרות מכון לוסטיג. על בסיס הכרות זו, וניסיונות מוצלחים רבים של עבודה משותפת, החליטה חברת קומיוניטק לפתוח  לפני כשמונה חודשים את החממה הטכנולוגית שלה במכון לוסטיג. כעת בכוונת החברה להרחיב את פעילותה באמצעות הקמת מרכז פיתוח שיקלוט לעבודה כתשעים בנות חרדיות בוגרות המכון.

בוגרות לוסטיג המתקבלות לעבודה בחממה, עוברות הכשרה אינטנסיבית במשך שנה, לעבודה בסביבת מחשוב מאתגרת. במהלך ההכשרה הן מפתחות את הכישורים הנדרשים להתמודדות עם אתגרי פיתוח במצבי לחץ, יכולת לפתור בעיות סבוכות במהירות, ויכולת למצוא את הפתרון הנכון ביותר תחת אילוצי הלו"ז. במקביל רוכשות הבנות הכרות עמוקה עם טכנולוגיה מתקדמת, שיטות פיתוח, סטנדרטים של פיתוח, ותהליכי פיתוח.

לדברי ניצן מירב, מנכ"ל קומיוניטק:מרכז הפיתוח בבני ברק, יתבסס על מודל החממה. החממה הוקמה לפני 8 חודשים ומעסיקה כעשר בנות חרדיות בוגרות המכון