קומסק תייצג את חברת Lastline

יום ב', 9 בספטמבר 2013

 

 

קבוצת אבטחת המידע קומסק הודיעה כי חתמה על הסכם ייצוג עם חברת Lastline, ספקית פתרונות הגנה אקטיביים לארגונים, הפועלת מסנטה ברברה, קליפורניה.

Lastlineהוקמה ב-2011 על ידי צוות של פרופסורים למדעי המחשב בעלי שם עולמי בניתוח נוזקות מאוניברסיטאות קליפורניה, סנטה ברברה ונורת'ווסטרן. המערכת של LastLineמגנה על מערכות ארגוניות מפני נוזקות מתוחכמות המופצות בכל הפלטפורמות, לרבות באמצעות האינטרנט, דוא"ל, אנדרואיד, PDF, פלאש ועוד.

Lastlineעומדת היום בחזית הפתרונות החדשניים להגנה ארגונית נגד נוזקות מתוחכמות ומציעה פתרון המשלב ענן ופתרון הגנה מקומי (On Premise) כנגד איומים מתוחכמים ומתקדמים (APT’s), פרצות יום אפס Zero-Day)) והתקפות ממוקדות.

הסכם ההפצה יאפשר לקומסק להציע ללקוחותיה פתרון מתקדם   וחסכני שתוכנן במיוחד כדי להתמודד עם איומים חדשים, מתוחכמים וחמקניים בעלות נמוכה משמעותית בהשוואה למתחרים.

העלויות המוערכות של ריגול מקוון בעולם עומדות על 114 מיליארד דולר בשנה (ואף פי 3, אם לוקחים בחשבון זמני השבתה). Lastlineמספקת את הטכנולוגיה היחידה בשוק בעלת היכולת לחשוף טכניקות חמקנות מסורתיות ולמנוע זיהוי שגוי בדרך ייחודית. הפתרון ממנף את הענן כדי לבצע אוטומציה של מערכות ותהליכים הנמצאים בשימוש כדי לנתח ולזהות איומים נכנסים.

פתרון הדור הבא של החברה יכול לנתח בזמן אמת בינאריות, תוכן מקוון ודואר אלקטרוני - כאשר הם נכנסים לרשת הארגונית. בדרך זו מאפשר הפתרון למנהלי ITלמפות את איומי הקוד הזדוני במהירות וביעילות, ברמת דיוק שלא הייתה זמינה בעבר. עד עתה האיומים האלה פשוט חלפו על פני מערכות המתבססות על חתימות. במקביל, פתרונות Lastlineמציעים מבנה עלויות תחרותי, אשר ממנף את תשתית הענן באופן המפחית את עלויות האחזקה.