קספרסקי משיקה בישראל דור חדש של פתרונות הגנה

יום א', 9 ביוני 2013

מעבדת קספרסקי משיקה בישראל את  דור חדש של פתרונות הגנה על עסקים, אשר תוכנן כדי לסייע לעסקים להתמודד עם האתגרים העדכניים בניהול רשת מאובטחת ויעילה.

לדברי הנהלת החברה - Kaspersky Endpoint Security for Business, פלטפורמת הדגל של החברה לאבטחת מידע בעסקים, עוצב ותוכנן על מנת לספק את ההגנה הטובה ביותר בתעשייה מפני קוד זדוני ועברייני רשת, וכדי להילחם באויב משותף נוסף של מחלקות ה- IT– המורכבות.

ועוד התיהרות: לדברי החברה  Endpoint Security for Businessהיא הפלטפורמה הראשונה שנבנתה מהבסיס, כשהיא מציעה לעסקים שילוב קריטי בין הגנה עמוקה, יעילות וניהול רציף.

 

מציאות חדשה במחלקות ה-IT

המשימה הבסיסית של מנהל ה- ITלא השתנתה באופן משמעותי, אך כיום ישנם יותר מכשולים הניצבים לאורך הדרך. ארגונים בכל הגדלים צריכים להתמודד עם אתגרים אלו, אבל עסקים קטנים ובינוניים סובלים ממשוכה נוספת: מחסור במשאבים ובמומחיות כדי לנהל את צרכי האבטחה שלהם.

בנוסף לקוד זדוני המכוון אל עסקים ברמה יומיומית, מנהלי ITחייבים לעמוד במורכבות החדשה אשר כוללת:

  • סמארטפונים וטאבלטים המשמשים כדי לגשת לרשת הארגונית מכל מקום בעולם.
  • עובדים המבקשים להשתמש במכשיר הנייד האישי שלהם לצרכי עבודה.
  • מידע רגיש הנע בחופשיות בתוך הרשת הארגונית ומחוץ לה באמצעות מחשבים ניידים או התקני USB.
  • מציאת ועדכון פרצות באפליקציות משתמשים ובמערכות ההפעלה.

 

מציאות טכנולוגית חדשה זו מאלצת את מנהלי ה-ITלהתמודד עם בעיות אבטחת מידע הקשורות במציאות זו, כשברוב המקרים הם נאלצים להעריך, לרכוש, להתקין ולנהל כלים חדשים עבור כל תרחיש בנפרד. ניהול מכשירים ניידים, ניהול עדכונים, הצפנת נתונים ועוד – כלים חדשים אלה לצד טכנולוגיות אבטחת המידע הקיימות, מותירים את מנהלי ה- ITעם משימות ניהול מורכבות, ולא תמיד גם עם הגנה חזקה יותר.

 

מה חדש בפתרוןKaspersky Endpoint Security for Business ?

האתגרים החדשים שמעמיד הפשע המאורגן והצמיחה המהירה של שימוש במכשירים ניידים אישיים מצד עובדים בארגון, הפכו את ההגנה על נתונים עסקיים לקשה מתמיד. כדי לפשט ולאבטח ארגונים בכל הגדלים, הוספו ל-Kaspersky Endpoint Security for Businessמספר טכנולוגיות חדשות ומשופרות המאפשרות למנהלי ITלראות, לשלוט ולהגן על הרשתות שלהם.