רד האט מגדילה מכירות

יום ב', 21 בדצמבר 2015

רד האט, (Red Hat), ספקית של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על תוצאות כספיות לרבעון השלישי של שנת הכספים שהסתיים ב- 30 לנובמבר 2015.

"השקעותינו בטכנולוגיות ובשותפויות המשיכו לחולל תוצאות חזקות, כשלקוחות מבצעים טרנספורמציה של תשתיות ITשלהם באמצעות האימוץ הגובר של טכנולוגיות קוד פתוח ומחשוב ענן", אמר ג'ים ווייטהרסט, נשיא ומנכ"ל רד האט. "במהלך הרבעון השלישי חיזקנו את מעמדנו  בענן ההיברידי הפתוח על ידי החדרת טכנולוגיות חדשות והשקת שותפות אסטרטגית עם מיקרוסופט וענן Azureשלה. היוזמות שלנו מתמקדות במתן האפשרות ללקוחותינו לבנות, להטמיע ולנהל את היישומים שלהם ברחבי סביבות ותשתיות מרובות. "

"סיפקנו עוד רבעון חזק שעלה על התחזית שלנו. היו לנו עד עתה ארבעה רבעונים רצופים של צמיחה בהכנסות כוללות משנה לשנה בשיעור של 20% ומעלה על בסיס שער חליפין קבוע", אמר פרנק קלדרוני,  סגן נשיא בכיר לתפעול וסמנכ"ל הכספים של רד האט. "תוך שהמשכנו להשקיע בעסקינו, גידול חזק בהכנסות קידם את רווח תפעולי non-GAAP  וגידול של 18% בתזרים המזומנים עד עתה בשנת הכספים 2016".

הכנסות: כלל ההכנסות ברבעון היו 524 מיליון דולר, עלייה של 15% בדולר ארה"ב משנה לשנה, או 21% במטבע בשער קבוע. הכנסות ממנויים ברבעון זה היו 457 מיליון דולר, עלייה של 16% בדולרים משנה לשנה, או 22% בשער קבוע. הכנסות ממנויים היוו 87% מכלל ההכנסות.