ריטליקס מגייסת עשרות עובדים חדשים

יום ה', 14 ביולי 2011

 ריטליקס, ספקית  של פתרונות תוכנה ושירותים משולבים לרשתות קמעונאיות, חנויות נוחות, תחנות דלק, ומפיצים בכל סדר גודל, פותחת בימים אלה במהלך מואץ וממוקד לגיוס עובדים חדשים לשורותיה. מהלך זה הוא חלק מתהליך התרחבותה של ריטליקס בישראל ובעולם והוא נועד לתמוך בהמשך יישום התוכנית האסטרטגית של החברה לחיזוק מנועי הצמיחה שלה.

 ריטליקס מעוניינת לגייס עובדים חדשים בשני אפיקים מרכזיים:

לאור הצמיחה בהיקף הפעילות והביקוש הגובר לשירותיה, משיקה ריטליקס תכנית ייעודית לסטודנטים מצטיינים, שתכלול כ –20 סטודנטים בתחומי מדעי המחשב והנדסת תוכנה, הנמצאים בשנת לימודיהם האחרונה. בשלב הראשון, יעברו הסטודנטים הכשרה בת מספר שבועות, לשיפור המיומנות וההיכרות של הסטודנטים עם סביבות הפיתוח המתקדמות בהן פועלת ריטליקס ובשלב השני, בתום תוכנית ההכשרה, ישולבו הסטודנטים במחלקות המו"פ של החברה ברעננה. כחלק ממהלך הגיוס, תשתתף ריטליקס ביריד התעסוקה לסטודנטים, שיתקיים החודש בטכניון ובאוניברסיטת תל אביב.

כמו כן, החברה מגייסת עובדים בעלי רקע עסקי וטכנולוגי בעולם ה- Retail(כגון מומחי תהליכים בתחום חנויות, Back Office, מועדוני לקוחות, ניהול מלאי וכדומה). העובדים החדשים ישובצו במגוון תפקידי מפתח בחברה, מנהלי מוצר, מנהלי פרויקטים בארץ ובחו"ל, מנהלי לקוח, תמיכה טכנית ועוד.

אירית בן ארי, סמנכ"לית משאבי האנוש של ריטליקס, אמרה כי: "הליך הגיוס המואץ אותו התחלנו בימים אלה מתבצע על רקע המהלכים האסטרטגיים של החברה, הכוללים פיתוח המערכות המתקדמות בעולם לתחום הקמעונאות, ההפצה וחנויות הנוחות  ומגוון שירותים רחב המבוסס על הידע הייחודי שיש לחברה בתעשייה זו".