רפי עמית מנכל מחדש של קמטק

יום ד', 8 בינואר 2014

 

חברת קמטק (נאסד"ק ובורסת תל אביב: CAMT), ספקית פתרונות אוטומטיים להאצת תהליכי יצור והגדלת תשואה לתעשיות המוליכים למחצה והמעגלים המודפסים,  מוסרת  כי מנכ"ל החברה, רועי פורת, הודיע למועצת המנהלים של החברה על החלטתו לעזוב את תפקידו. הנהלת קמטק החליטה למנות את רפי עמית, היו"ר הפעיל של החברה, כמנכ"ל החדש, לאחר תקופת מעבר.

רפי עמית, הנמנה על מייסדי קמטק, שימש בעבר כמנכ"ל קמטק עד אוגוסט 2010. מאז החל בתפקידו כיו"ר הפעיל של החברה, עסק רפי עמית בהרחבת פעילותה של קמטק באסיה במהלך השנים האחרונות. רפי עמית מביא עימו הבנה רחבה ביותר של השווקים בהם קמטק פעילה וניסיון עשיר במסחור טכנולוגיות חדשות. לרפי עמית ידע מעמיק במיוחד בענף המעגלים המודפסים, ומועצת המנהלים של החברה מאמינה כי הוא האיש הנכון להוביל את קמטק במסלול האסטרטגי העכשווי, במסגרתו מתמקדת החברה בהבאת מערכת ה-GreenJet DMDהחדשה לשלב המסחרי.

רפי עמית: "אני שמח מאד לשוב ולהוביל את החברה באופן מלא, ואני מצפה להתחיל להוציא אל הפועל את התכנית האסטרטגית של החברה. יש לי ביטחון מלא בפוטנציאל של החברה - הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך - ורואה הזדמנויות עסקיות רבות בשוק המוליכים למחצה ובשוק המעגלים המודפסים".

"ברצוני להודות לרועי על תרומתו לעסקינו לאורך שנים רבות. רועי סייע בהתוויית חזון עסקי ארוך טווח לקמטק ובמימוש האסטרטגיה העסקית של החברה בפועל. אנו מאחלים לו הצלחה רבה בהמשך דרכו".

רועי פורת: "אני בקמטק למעלה מעשור. מאז שמוניתי למנכ"ל לפני למעלה משלוש שנים, התקדמנו כברת דרך מהותית בהגשמת תכניתנו האסטרטגית, ואני חש כי זה הזמן הנכון מבחינתי להעביר את שרביט ההובלה. אני גאה בהישגי אשר יהוו בסיס איתן לצמיחתה העתידית של קמטק ומאחל לחברה הצלחה רבה".

 

אודות קמטק

קמטק מספקת פתרונות אוטומטיים להאצת תהליכי יצור, באמצעות פיתוח ושיווק טכנולוגיות עבור שלוש תעשיות עיקריות: מוליכים למחצה, מעגלים מודפסים ומצעים  ל-IC. קמטק מציעה מענה טכנולוגי לצרכים של תעשיות אלה, באמצעות פתרונות ייעודיים המבוססים על פלטפורמה רחבה ומתקדמת של טכנולוגיות, בהן הדמיה חכמה, עיבוד תמונה, Ion milling, ו-Digital Material Deposition. למידע נוסף: www.camtek.co.il.