רק כחמישה עשר מהארגונים מצליחים לעמוד ביעדיהם האסטרטגיים

יום א', 29 בנובמבר 2015

 

ארגונים בסביבה התחרותית בת ימינו חייבים להשקיע משאבים ניכרים (זמן, כסף , משאבי אנוש) על מנת שיוכלו למדוד את הביצועים שלהם יחסית ליעדים האסטרטגיים שהגדירו לעצמם. טוען איציק סיון - מנכ"ל P2080 שמתמחה בייעוץ והדרכה בתחום מתודולוגיות פיתוח תוכנה וניתוח מערכות, ניהול פרויקטים ואבטחת איכות. 

שאלנו את איציק סיון מה ההסבר למצב זה?

איציק סבור שרוב מערכות המידע המפותחות כיום שמות דגש רב על מתן פתרון להיבט התפעולי של הארגון, אבל מזניחות את הצרכן החשוב של המערכת - המנהלים הבכירים. מסתבר שגם מנהלי פרויקטים בתחום ה-IT  וגם מנתחי מערכות מידע אינם מודעים מספיק לצורך של המנהלים במידע אסטרטגי.

איציק שהוא בין השאר, יועץ במשרד ראש הממשלה בנושאי הנדסת תוכנה, מרצה בקורסי ניתוח וניהול פרויקטים, בעבר מייסד ובעלים של מכללת סיון מחשבים, מאמין שהקניית ידע בתחום מדדים (KPI) ולוח הישגים מאוזן (BSC), תאפשר לפתח ולהטמיע לוח מחוונים ארגוני אשר יאפשר לנהל ולכוון את הארגון בהתאם ליעדיו ולמדוד את הביצועים שלהם יחסית ליעדים האסטרטגיים שהגדירו לעצמם.

איציק סיון ינחה את הסדנה ניהול יעיל באמצעות מדדים (KPI)  ולוח הישגים מאוזן (BSC),  הנערכת  ע"י חברת  A2B, ביום רביעי ה- 16.12.15.

הסדנה המיועדת למנהלים בכירים, מנהלי פרויקטי תוכנה, מנהלי מערכות מידע ומנתחי מערכות מידע, תתמקד בנושאים:

מהו הצורך בלוח הישגים מאוזן Balanced Scorecard) BSC;)

מהם (Key Performance Indicators)KPI;

הקשר בין יעדי הארגון ולוח ההישגים;  כיצד קובעים את ה-  KPI; כיצד משלבים את ה-KPI  בתהליכים הקיימים; טכניקות להצגת  KPI;  כיצד יכולים מנהלים לשפר את תהליכי הניהול באמצעות לוח המחוונים; תחזוקה של  KPI

 

לפרטים: נא לפנות לרעות, חברת A2B   

`      #112   03-9044077 

 reut@a2business.co.il

   www.a2business.co.il