שטפון הכרזות של סמארטפונים

יום ה', 6 בספטמבר 2012

כפי שפורסם ב-SoftNews עשיר חודש ספטמבר בהכרזות על סמארטפונים חדשים לסוגיהם.

עד כה זכתה למירב כיסוי ההכרזה הצפויה של האייפון 5.

אבל הקדימה חברת נוקיה יחד עם שותפותה  מיקרוסופט,  ומוטורולה מוביליטי  עם גוגל  שמציגות את הסמארטפונים החדשים שלהן. מדובר במלחמה של ממש בין המחנות שבאה להתחרות בעיקר באייפון.

נוקיה שמשתפת פעולה עם מיקרוסופט בתחום מערכת ההפעלה הסלולרית ווינדוס פון 8,  הודיעה על המכשירים החדשים שלה. נוקיה ציפתה להיות הראשונה שתכריז על מכשיר עם מערכת  ההפעלה 8, אולם סמסונג הצליחה להקדים אותה כאשר הציגה הציגה במסיבת עיתונאים לצד תערוכת האלקטרוניקהIFA שהתקיימה בברלין את הסמארטפוןATIV S

נוקיה מצידה, שלחה עובדים שהחזיקו שלטים מחוץ לאולם בו התקיים האירוע. עלהשלט נכתב, שנוקיה מברכת את סמסונג על חזרתה לווינדוס פון.

נוקיה מציגה עתה  את ה-920 מסדרת ה-Lumia, שכולל מסך מגע בגודל 4.5 אינץ' וטעינהאלחוטית, בעוד שדגם ה-820 יגיע עם מסך בגודל 4.3 אינץ'. שני המכשירים לא שונים כמעט בעיצוב שלהם משאר דגמי לומיה הישנים יותר, הפועלים עם ווינדוס פון 7.5. הםיגיעו בצבע צהוב, סגול, תכלת, אפור, לבן ושחור.

מכשירי נוקיה מופצים בארץ באמצעות יורוקום ושיווק המודלים החדשים יחל אצלנו בסוף השנה.

מוטורולה מוביליטי תציג מכשיר חדש, לראשונה מאז שנרכשה על-ידי גוגל ב-12.5מיליארד  דולר.  מסיבת העיתונאים שתתקיים עם מפעילת הסלולר ורייזון, תחשוף את דרויד רייזר  . מדובר בדגם ההמשך לרייזר שהושק לפני כשנה. העיצוב צפוי להיות דומה, אבל עם מסך ללא שוליים, כך שהגודל של המכשיר לאיגדל. המכשיר יגיע עם מערכת ההפעלה האחרונה של גוגל - ג'לי בין.

ועוד הכרזה של כוכב עולה: חברתHTC   הטיוואנית תקיים  ב-19 בספטמבר מסיבת עיתונאים בניו יורק. הצפי הוא לסמארטפון  חדש מבוסס מערכת ההפעלה ווינדוס פון , שהיא בבחינת כוכב עולה לעומת האנדרואיד.