שיתוף פעולה עסקי בין מתחם היזמות Lighthouse וחברת לאומי קארד

יום ב', 25 באפריל 2016
 
שיתוף פעולה עסקי שנחתם בין מתחם היזמות Lighthouse וחברת האשראי לאומי קארד, יאפשר לסטארט-אפים וליזמים הישראלים שיפעלו במתחם ברעננה, להתחבר לסביבה העסקית הפיננסית, ולבחון בתנאי שטח את הפתרונות שפיתחו בתחומי הפינטק (Fintech) הסייבר (Cyber) ותחומים משיקים אחרים. 
 
Lighthouse, שמוקם בימים אלה על שטח של כ-1500 מ"ר באזור ההייטק של רעננה, על ידי עמוס טלמור יחד עם עידו מנור וששי גבע כמייסדים במשותף, ועם ליאורה הורביץ סמנכ"לית הפיתוח העסקי, מהווה SCALERATOR  למתחמי העבודה הייעודיים, המציע סביבה תומכת בחדשנות ומקום שיספק פעילות עניפה של תמיכה ביזמים. המקום מיועד לסטארט-אפים בשלבים המוקדמים, הפעילים במספר תחומי מפתח דוגמת IoT, מובייל, מכשור רפואי, דיגיטל, סייבר ופינטק. חברת לאומי קארד מציעה כיום מגוון רחב של שירותי אשראי ונחשבת מהמובילות בשוק הסליקה בישראל. 
 
על פי ההסכם, ללאומי קארד תהיה נוכחות קבועה במתחם והיא תעמיד לרשות היזמים והסטארט-אפים את מיטב המומחים ואנשי המקצוע בתחומי פיתוח עסקי, שיווק, יעוץ ארגוני, אבטחת מידע ועוד. נציגי החברה יצטרפו לקבוצת מנטורים נבחרים שילוו את היזמים, מיומם הראשון ב-Lighthouse ועד לשלב המוצר/פתרון - כולל ההכנות לפגישה עם משקיעים וביכולתם להתאים לכל אחד ואחת את התוכנית האופטימלית להצלחה. החברה אף תעמיד לרשות המעוניינים שרת וירטואלי ("שרת לבן"), שיאפשר לחברות הצעירות לבחון בתנאי אמת ולבדוק את האלגוריתמים שפיתחו וכן לבצע בחברה פיילוט למוצר שפיתחו עבור ולידציה למוצר מה שיאפשר להם להגדיל  את הסיכוי שלהם לגייס השקעות מגופים פיננסיים מובילים ישראליים,  גם גופים פיננסיים ובנקאיים בינ"ל בשיתוף לאומי קארד.