שניידר אלקטריק חתמה על שיתוף פעולה עם מקאפי

יום ד', 16 באפריל 2014

שניידר אלקטריק הודיעה על שיתוף פעולה עם חברת מק'אפי העולמית. בעקבות ההסכם, פתרונות הסייבר של מק'אפי יתמכו בפורטפוליו רחב של מערכות SCADAוניהול אנרגיה של שניידר אלקטריק.

לקוחות שניידר אלקטריק הפועלים בתחומי התשתיות הקריטיות - כגון גז, חשמל, מים ותחבורה - יוכלו להשתמש ביישומים המתקדמים של מק'אפי לניהול רשימות הרשאה דינמיות (Whitelisting), ובכך לשפר במידה משמעותית את רמת האבטחה ולהפחית בעלויות הבעלות (TCO).

שילוב היכולות של מק'אפי ושניידר אלקטריק יאפשר ללקוחות לאכוף מדיניות שינוי אחידה ולספק יכולות ביקורת מקיפות ואוטומטיות לסביבות מערכת הבקרה התעשייתית. פתרונות Embedded Control, Integrity Controlו-Application Controlשל מק'אפי יגבירו את האבטחה, הזמינות והאמינות של סביבות העבודה במתקני תשתיות קריטיות ברחבי העולם.

אבנר ברק, סמנכ"ל תשתיות בשניידר אלקטריק ישראל: "בעקבות ההסכם עם מק'אפי אנו מרחיבים ומחזקים את מערך אבטחת המידע ללקוחות שניידר אלקטריק בכל העולם, וגם בישראל. ההסכם מבטא את מחויבות שתי החברות להגנה על מערכות תשתית קריטיות. לקוחות שניידר אלקטריק יכולים לקבל מעתה רמת אבטחה גבוהה יותר ויכולות מתקדמות לניהול רשימת הרשאות דינמית, בסביבה מודרנית של ניהול תשתיות".