שרות ענן של גלובל דאטה סנטר לתשתיות המחשוב של כלל ביטוח

יום ב', 18 באוגוסט 2014


חברת כלל ביטוח בחרה בחברת גלובל דאטה סנטר (GDC) למתן שירותי ענן לתשתיות המחשוב של החברה בעסקה המוערכת על ידי "כלכליסט" בכ-50 מיליון שקל. גלובאל דאטה סנטר מציעה שירותי אירוח הכוללים  שרתים למערכות מחשב, שירותי גיבוי נתונים לארגונים בגדלים שונים ושירותים נוספים מבוססי טכנולוגיות ענן בהתאמה לצרכי הלקוחות.

החברה הוקמה בשנת 2013 על ידי משה לסמן, לשעבר מנהל בכיר ב-IBM וב-HP ובעל 30 שנות ניסיון עשיר בניהול מערכות מידע. יו"ר החברה הינו מאיר ניסנסון, אשר כיהן מנכ"ל IBM. "בימים אלו, אנו נמצאים במו"מ מתקדם עם מספר חברות נוספות שמעוניינות להתארח במתקן התת קרקעי", אומר משה לסמן, מנכ"ל גלובל דאטה סנטר.

 

 

מתקן האירוח של גלובל דאטה סנטר ממוקם במרכז הארץ
מתקן האירוח של גלובל דאטה סנטר ממוקם במרכז הארץ צילום: shutterstock

  

לדברי גיל ארזי, מנכ"ל כללביט מערכות: "המעבר המורכב של תשתיות המידע של כלל ביטוח בוצע באופן מושלם, ללא תקלות ובהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו. המעבר שיפר באופן ניכר את שרידות אתר ה-DRP של החברה ובוצע בשיתוף פעולה יוצא מן הכלל עם גלובל דאטה סנטר".


המתקן של גלובל דאטה סנטר הוא תת קרקעי וממוקם באחד מאזורי ההיי טק במרכז הארץ. גלובל דאטה סנטר מציעה ללקוחותיה בנוסף גם לבצע עבורם את פרויקט ההגירה, המשחרר את הלקוח מעיסוק בלוגיסטיקה של המעבר.

 

גלובל דאטה סנטר הינה חברת פורטפוליו של קרן ויולה פרטנרס, מקבוצת ויולה שהשקיעה עד כה בחברה כ-13 מיליון שקל.