שתפ נס טכנולוגיות בתחום הייעוץ האסטרטגי עם ארגון IVI

יום א', 16 ביוני 2013

 

נס טכנולוגיות, המספקת ייעוץ אסטרטגי וניהולי בתחום מערכות המידע לחברות וארגונים בישראל, חתמה  על שותפות ברמה הבכירה ביותר (Patron) עם ארגון חברות הייעוץ הבינלאומי IVI(Innovation Value Institute) העוסק בחקר ובפיתוח מסגרות מתודולוגיות להעלאת הערך העסקי של ה-ITותמיכתו בחדשנות העסקית של הארגון. 

ארגון IVIהוקם בשנת 2006  ע"י האוניברסיטה הלאומית של אירלנד (Maynooth) ואינטל אירופה במטרה ליצור מתאם אמיתי בין האסטרטגיה העסקית ל-ITהארגוני ע"י שיפור ממוקד ומתמיד ביכולות הניהול של ה-IT. בין השותפים הבכירים בארגון חברות ייעוץ בינלאומיות כמו: BCG   ו-E&Y,חברות ITמובילות כמו מיקרוסופט ו- SAPועוד.

פרופ' מרטין קרלי (Martin Curley) מנהל מעבדות הפיתוח של אינטל באירופה, שותף-מיסד ומנהל ארגוןIVI ,אמר כי "תחום ה-ITנמצא בעיצומה של מהפכה וארגונים רבים אינם יודעים עדיין כיצד לנצלה לתועלתם העסקית. אנו מאמינים כי החדשנות בתחום ה-ITצריכה להיות נחלת הכלל ושמחים שנס טכנולוגיות הצטרפה אלינו כשותפה בכירה. שירותי הייעוץ של נס יוכלו להביא את המתודולוגיות המתקדמות של IVIלישראל ולהציג ROIמשמעותי ללקוחות".
 

אריה עמית, סמנכ"ל בכיר לייעוץ אסטרטגי בנס ישראל, אמר: "בעידן זה, בו מנהל מערכות המידע הינו שותף עסקי להשגת יעדי הארגון, אחריותו להוכיח את תרומת מערכות המידע לארגון וכן לקיים מדידה אפקטיבית של עולם זה. מתודולוגית IT-CMFשל ארגון IVIתסייע לנו לתמוך טוב יותר בלקוחות שלנו ולסייע להם בפיתוח תכניות וההערכות עסקיות מחודשות של גופי ה-ITשלהם, הכוללות הגדרת אסטרטגיית מערכות המידע בתיאום עם האסטרטגיה העסקית של הארגון".

נציגות IVIהעולמית תגיע לישראל במטרה להיפגש עם מנמ"רים בכירים וייקחו חלק במפגשי שולחן עגול אשר יציגו את המתודולוגיה הייחודית של IVI  בשיתוף נס טכנולוגיות.