תערוכת ריהוטים 2015 תנוהל על בסיס טכנולוגייה פורצת דרך

יום ה', 11 בספטמבר 2014

לראשונה בישראל : 

חברת "תים תערוכות" חברת בת של איגוד תעשיות הריהוט, תנהל באוקטובר הקרוב את תערוכת "ריהוטים 2015" באמצעות מערכת BMBY  המתמחה בניהול לידים ומבקרים בתערוכות תוך מקסום תהליכי מכירה לפני תוך כדי ואחרי התערוכה. המערכת המתקדמת היא פרי פיתוח ישראלי של חברת במבי מערכות תוכנה מיקנעם.

המערכת המהפכנית של BMBY   מציעה מספר פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, העתידים לשנות את פני התעשייה הישראלית בכלל, וענף הריהוט בפרט:

במסגרת שיפור השירות לנרשמים לתערוכה תפעיל תים מסלול המהיר. שירות המבוצע הודות ליכולת מערכת במבי לרשום אוטומטית כל מתעניין, לשלוח לו לאחר הרשמתו שובר כניסה וקוד, שיזוהה מיד עם כניסתו לתערוכה. שירות זה יופעל גם עבור רישום לבית האח הגדול והגרלות רכב ועשרות טאבלטים.

בנוסף, חברת תים באמצעות מערכת BMBY תאפשר לכל אחד מ-100 המציגים בתערוכת ריהוטים לקבל דוחות מפורטים לגבי 150,000 המבקרים הצפויים להגיע. לפני התערוכה, כל מבקר יוכל למלא את העדפותיו ובהתאם מערכת BMBY  תשלח לו אוטומטית הטבות ומבצעים רלוונטיים והפנייה לביתנים המתאימים.

במהלך התערוכה, המבקרים יוכלו לסמן העדפותיהם אונליין כך שינותבו אוטומטית ללידומטר של במבי, זו אפליקציה לסמארטפון שתאפשר למציגים לראות בכל רגע נתון כמה לידים (מתעניינים) חדשים נכנסו, לצפות ולנהל אותם. בסופו של דבר מערכת במבי תפיק דוחות מסכמים באיזה רהיטים מתעניינים אנשים בארץ, איזה רהיטים הכי פופולאריים ועוד.