תפקידים בצמרת

יום ג', 19 באוגוסט 2014

 

תומר פרי מונה למנכ"ל חברת אינוקום מקבוצת אמן

 

תומר פרי (38), מונה למנכ"ל חברת אינוקום מקבוצת אמן. חברת אינוקום, אשר רכישתה הושלמה בשנה האחרונה, תשמש כחטיבת ההפצה של מוצרי טכנולוגיה חדשניים  ומתקדמים לתחומי תשתיות ואבטחת מידע בקבוצת אמן.

מאז הקמתה ועד היום הושם באינוקום דגש מיוחד על הפצה עם ערך מוסף (Value Added Distribution) של מוצרים. במסגרת תפקידו כמנכ"ל החברה יוביל פרי את הפעילות וההשקעות בתחום ההפצה כולל פיתוח רשת השותפים, איתור מוצרים חדשים והבאת ערך מוסף ללקוחות החברה בביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיותIT  חדשות.

נמסר כי פעילות Cytrics   המיוצגת ע"י אמן מוזגה לתוך פעילות אינוקום על מנת לרכז את כל פעילות ההפצה תחת אינוקום.

בתפקידו הקודם שימש תומר פרי כמנהל פעילות סיטריקס בקבוצת אמן

לפני הצטרפותו לקבוצת אמן שימש פרי כמנהל תחום מוצרים אסטרטגיים בחברת ארטנט, ולפני כן כסמנכ"ל פיתוח של חברת Miracle Software. תומר הינו בעל תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול, בהתמחות במערכות מידע מטעם שנקר ו-MBAבמינהל עסקים, עם התמחות במערכות מידע, מטעם המכללה למינהל.

נטעלי ויינשטיין מונתה למנהלת קשרי לקוחות באינטגריטי תוכנה

נטעלי ויינשטיין מונתה למנהלת קשרי לקוחות באינטגריטי תוכנה.

נטעלי תעסוק בקידום מכירות החברה בתחומים של תשתיות ואבטחת מידע וכן ביצוע של Cross Sale

ו- Up Sale ללקוחות קיימים ותפעל בכפיפות ישירה לארז גולדשטיין מנכ"ל החברה.

נטעלי היא בוגרת תואר ראשון בתקשורת מן האוניברסיטה הפתוחה.

 

אילן יהושע מונה לתפקיד מנכ"ל חברת ההפצה Arrow ECSישראל

חברת Arrow ECS, מוסרת  על מינוי אילן יהושע לתפקיד מנכ"ל, Arrow ECSישראל, חברת הפצה בתחום פתרונות המחשוב והתוכנה לארגונים.

במסגרת תפקידו יהיה אחראי יהושע על הניהול העסקי של Arrow ECS  ישראל, חיזוק מעמדה בשוק הישראלי, ניהול צוותי המכירות,התפעול והכספים, יישום האסטרטגיה העולמית של Arrow ECS, הרחבת סל פתרונות המחשוב והתוכנה לארגונים והידוק היחסים עם כלל המשווקים והיצרנים.

יהושע מגיע לסניף הישראלי של Arrow ECSעם סיום תפקידו כמנהל השותפים העולמי של חברת ECIולאחר תפקידים קודמים כסמנכ"ל מכירות בחברת Juniperוכסמנכ"ל החטיבה העסקית בחברת Nortel.  ליהושע תואר ראשון במנהל עסקים ותואר באלקטרוניקה ומחשבים.

 

אלי משה מונה למנכ"ל היטאצ'י דאטה סיסטמס בישראל

 

אלי משה  מונה למנכ"ל HDS    ישראל, הסניף הישראלי של חברת  האחסון הבינלאומית. במסגרת תפקידו יהיה אחראי על הפיתוח העסקי והרחבת הפעילות בשוק הישראלי. אלי מצטרף אל HDSלאחר ששימש סמנכ"ל מכירות ללקוחות אנטרפרייז ומנהל אזורי ב-NetAppובתפקידים ניהוליים בחברת נטקום.

אלי הוא סא"ל (מיל.), אשר שירת כ-17 שנים באגף התקשוב של צה"ל. לאלי תואר ראשון בכלכלה של אוניברסיטת בר אילן ותואר הנדסאי אלקטרוניקה.