תצוגת רחפנים מקיפה בתערוכת סביט

יום א', 30 באוקטובר 2016

בין הנושאים החדשניים שיוצגו בתערוכת Cebit באביב הקרוב - תצוגה  מקיפה של טכנולוגיית הרחפנים.

מל"טים יכולים לשמש לאיתור קורבנות רעידת האדמה, להילחם בשריפות, להציל חיי אדם, להעריך את היקף הנזקים החקלאים, למפות שטחים חקלאיים ועוד.

מהפכת המזל"טים  היא חלק מכל נושא המערכות הלא מאוישות שיביאו שינוי באופי התחבורה באוויר ביבשה ובים.

התערוכה שתיערך  בהנובר, גרמניה  מרחיבה מאד את סיקור המזל"טים.

"בעקבות הבכורה המוצלחת של הנושא במרץ האחרון, CeBIT  היא כעת מובילה בינלאומית להצגת טכנולוגיות מזל"ט ופתרונות שכותרתו מערכות בלתי מאוישים ופתרונות - דיווח אוליבר Frese, חבר הועד המנהל בדויטשה Messe. "למל"טים ומערכות מאוישות ביבשה ובים יש פוטנציאל עסקי ענק, ולתערוכת CeBIT  יהיה משקל רב בהצגת הפוטנציאל הזה מכל זווית שונה."

"נושא המערכות בלתי מאוישת ופתרונות יהיה מגנט למבקרים בשנת 2017", אמר Frese, והוסיף כי השנה לבד כ -100,000 מבקרים גילו עניין בהנפקות מעורבות של עצמים מעופפים בלתי מאוישים.

נושא מערכות בלתי מאוישות ופתרונות יוצג בעיקר באולם 17 ב-CeBIT  המורחבת ויכלול גם תכנית לכנס של מספר ימים והדגמות טיסה.

הדגש והליבה של המצגות יהיו  על יישומים עסקיים עבור הכלכלה, המדע והחברה אזרחית. לוגיסטיקה וטכנולוגיות מעקב,  מיפוי ומדידות לחקלאות וייעור, עבור משטרה, מכבי אש, קמעונאות ורפואה.

באשכול הנושא החדש, דויטשה Messe  משתפת פעולה עם מספר שותפים, כולל התאחדות BUVUS הגרמנית למערכות לא מאוישות, אשר הוקמה כרשה וקבוצת עניין מיוחדת לשימושי מזל"טים ומערכות בלתי מאוישות אחרות בתחום המסחרי.

"שיתוף פעולה זה עם CeBIT  הוא הצלחה גדולה עבורנו", דיווח Jan Syre, נשיא BUVUS. "אנחנו שמחים לעבוד יחד עם CeBIT  כדי ליצור חלון ראווה אירופאי מרכזי למערכות לא מאוישות."

 

בכנס בסעיף של "מערכות בלתי מאוישות ופתרונות", BUVUS  תנחה דיון בסוגיות החקיקה האחרונה - וכן יישומי תחבורה ולוגיסטיקה.הצגת דוגמאות לשיטות עבודה מומלצות רבות, כולל באזורי פיתוח, בנייה ונדל"ן, משטרה וכיבוי אש תחבורה ולוגיסטיקה.

שיתופי פעולה נוספים ב-Cebit   הם עם ארגונים איזוריים כמו האגודה לקידום המל"ט Dach, המשמשת מטריה בגרמניה עבור טיס בלתי מאויש באירופה.

קשר לקבלת פרטים נוספים:

גבריאלה Dörries

דואר אלקטרוני: gabriele.doerries@messe.de

Tel.:     +49 511 89-31014