מכבי שרותי בריאות שדרגה מערכת לניהול ההחלטות

יום ה', 28 ביולי 2011

חברת טופ סולושנס מקבוצת טופ גרופ (Top Group)שדרגה והטמיעה את מערכת ActionBase

במכבי שירותי בריאות, לניהול ומעקב אחר משימות ותהליכים חוצי ארגון. מכבי שרותי בריאות הינה קופת החולים השנייה בגודלה בישראל ומונה כ-1,900,000 חברים. מכבי נחשבת לאחד הארגונים בעלי העוצמה והמשפיעים ביותר על מערכת הבריאות בישראל. היקפו הכספי של הפרויקט מוערך ברבע מיליון שקל.

במסגרת הפרויקט, שארך מספר חודשים, שודרגה בהצלחה מערכת מעקב ההחלטות של מכבי מגרסת ה-java  למערכת ActionBase for Office. השדרוג מקל על מנהלים ועובדים במכבי בניהול תהליכים, מהם חוצי ארגון– מעקב של המחוזות והסניפים אחר החלטות המתקבלות בהנהלה הראשית ומעקב ביצוע, כמו גם  ניהול תהליכים המתחילים בשטח ודורשים אישורי הנהלה.

"הפריסה הארצית הרחבה של ארגון מהסוג שלנו המחוייב לרמת שירות גבוהה לחבריו, מציב אתגרים לא פשוטים בפני הנהלת מכבי", אומר חנן קרמר, מנהל מחלקת הנדסת תהליכים ושיטות במכבי שירותי בריאות. "ההחלטות אסטרטגיות דורשות מעקב אחר ביצוען בשטח. זאת במקביל לתהליכים שמתחילים ברמה המחוזית ודורשים שיתוף פעולה של ההנהלה ומעקב אחרי קבלת החלטות זריזה, יעילה ומיטבית. מערכתActionBase for Office  מאפשרת  שדרוג מהותי של תהליכי המעקב אחר משימות והחלטות, זאת, בין השאר, בזכות העבודה מתוך כלי ה-Office. העבודה היומיומית במערכת המשודרגת פשוטה יותר ועובדה זו הקלה על הפריסה וההטמעה בכל הארץ."