האתגר של 2019

יום א', 30 בדצמבר 2018
האם יהיו חידושים  בסמארטפון בשנת 2019 לאחר האכזבות מ"החידושים" האחרונים ... שלא היו.
כאשר אחד ה"חידושים" הגדולים בטלפונים חכמים בשנת 2018 היה תוספת של חריץ על לוח התצוגה, אתה יודע כי יש כאן בעאיה.
 
עם פחות קפיצות טכנית גדולות בין דורות, יש הרבה עדויות כי הצרכנים מתחילים ללחוץ על כפתור נודניק בשדרוג הטלפונים שלהם. לפני שנה, מכירות החכם נפלו בפעם הראשונה, והם המשיכו להיות על קו הירידה. הצרכנים אינם חובקים את הטלפונים החכמים החדשים של סמסונג, שמגיעים עם עדכונים סמליים בלבד, ואפל חדלה לדווח על מספר המכירות של יחידות ה- iPhone שלה.
 
זה צפוי להשתנות בשנת 2019. יש מספיק שדרוגים גדולים ששווה לדבר עליהם, מהופעתו של 5G (סוף סוף) ואת הבכורה של טלפונים חכמים גמישים, מתקפלים. השלמת המיזוג בין T-Mobile לבין ספרינט - עדיין לא עסקה מובטחת - אך היא יכולה גם לזעזע את תוכניות התמחור ואת הדינמיקה בין המפעילים. לבסוף, גורלה האולטימטיבי של Huawei, כאשר כאשר Wangzhou מנג, מנהלת הכספים הראשית של החברה, ובתו של מייסדה, נעצרה על ידי הרשויות הקנדיות.
 
"בשנה הבאה יהיה שונה", אמר האנליסטים גרטנר מארק האנג.
 
"אנו מצפים בשנה הקרובה, לטונות של חידושים ובאז בתערוכת  CES.
 
במרכז השינוי - הרשת המהירה 5G.
בדיון על הנייד, חייבים לדבר על 5G. הטכנולוגיה תקבל דחף הגון ב- CES 2019, ניתן  לצפות למומנטום של ספקים שירצו לעבור לכלים סלולריים מתקדמים מהירי עיבוד, וקשר מהיר יותר.
 
מאז שחברת ורייזון הצהירה לפני שלוש שנים, כי מבחן הציוד יהיה ההתאמה לדור 5 המונח הוא אחד ה-buzzwords החמים ביותר בהיסטוריתה הי-טק. הגדלת רוחב הפס העצומה, ההיענות והיכולת להתמודד של מספר מכשירים עם מהירויות חיבור משתנות צפויים לשנות את חיינו - ליותר ישומים בהיקף פעילות האינטנרט וההתקשורת בכלל כולל  האינטרנט של הדברים IoT  וכל העברuת המדיע .