ליאור מרום מנהל תפעול ופיתוח עסקי של פירמת הייעוץ CyTech

יום ה', 14 בפברואר 2019

ליאור מרום מונה לתפקיד דירקטור, מנהל תפעול ופיתוח עסקי של פירמת הייעוץ הבינלאומית CyTech

ליאור בעל ניסיון רב בתחומי הניהול בעולמות ייעוץ אבטחת מידע, מדריך במסלולי קורס ה-CISO של CyTech  ומקיים ליווי אישי ומקצועי למנהלי אבטחת מידע בהתמודדויות אל מול האתגרים הניצבים בפניהם.

לאחרונה מונה ליאור לתפקיד Director of Operation & Business Development  בפירמת הייעוץ הבינלאומית CyTech  המבוססת בישראל ופועלת באירופה, ארה"ב, אסיה ואפריקה.

"עבורי זאת זכות גדולה להיות בצוות הניהולי של החברה ולהוות גורם משמעותי בעיצובה ובפיתוחה של החברה. CyTech   הינה חברת ייעוץ המתמחה בעולמות ה-CISO  ואבטחת המידע והגנת הסייבר אשר שמה לה למטרה לקדם את תפקיד מנהל אבטחת המידע והעצמתו בארגונים בארץ ובעולם.

מתוך מקום של ראייה רחבה, CyTech  רואה את עצמה כשותף עסקי של לקוחותיה מתוך הבנה שמטרת אבטחת המידע בארגון היא להיות Business Enabler." אמר ליאור.

ליאור, בוגר הנדסת אלקטרוניקה מטעם מכללת אפקה ובעל הסמכות CISOו- CISM  של ארגון ISACA  העולמי.

בעבר מילא ליאור שורה של תפקידי ניהול ביניהם: בחברת קומסק Head of Account Managementבניהול והובלה של כל הפעילות העסקית של החברה בארץ בתחום ייעוץ אבטחת מידע, ובחברת סלקום בניהול צוות ה-Professional Servicesבכל עולמות התקשורת, שרותי ענן ואבטחת מידע, ובין היתר היה אחראי על מיזוג הצוותים בין סלקום לנטויז'ן.