מינוי חדש - שולי עוזרי מונתה למנכל ERGO Consulting Group

יום ה', 17 בינואר 2019

 

"מטרתי היא להמשיך ולהרחיב את הסקטורים ש-ERGO  פעילה בהם ולהוסיף תחומים שיגדילו את הערך ללקוחותינו, תוך שמירה על מקצועיות, חדשנות וסינרגיה עם התחומים הקיימים. יותר מכל אני גאה לראות את ההשפעה שלנו על האפקטיביות התפעולית והשירותית ועל שורת הרווח של הלקוחות שלנוכמו משרדהבריאות, ש.ל.ה, בנק ישראל, מגדל חברה לביטוח, עיריית תל אביב, דן תחבורה, בנק לאומי, מטח, ועוד"  מסרה שולי.

שולי הינה בוגרת הנדסת תעשייה וניהול (BSc) ובעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA).

את דרכה החלה ב - ERGO Consulting Group  לפני למעלה מעשור וכיהנה בחברה כיועצת ומנהלת פרויקטים ובהמשך התפתחה לתפקידי ניהול, הובילה שינויים ארגונייםודיגיטליים, הביאה לתועלות ממשיות והניעה לקוחות וארגונים להצלחה עסקית בעזרת יכולת המנהיגות וההובלה.  

מיקי ונגנהיים, שותף מייסד ERGO Consulting Group  שכיהן כמנכ"ל ב- 32 השנים האחרונות, יכהן כעת כיו"ר פעיל בחברה. עם סיום תפקידו אמר מיקי "לקוחותינו מכירים את שולי היטב, מקצועית, איכותית ונעימת הליכות. במהלך כמחצית משנות קיומנו, תרמה שולי רבות לארגו. כישוריה ואישיותה עוזרים לפתח את עובדינו המעולים שמביאים את לקוחותינו למצוינות עסקית. אני בטוח ששולי תנהיג את ארגו להצלחה וצמיחה בשנים הבאות".